Alltech® Crop Science

Alltech® Crop Science dostarcza naturalnych rozwiązań dla problemów trapiących producentów rolnych i ogrodników na całym świecie.  

 

Wyzwania związane w uprawą roli:

Gleba – SOIL-SET AID

Wydajność  - IMPRO-GRAIN

 

Rewitalizacja gleby

Na produkcję rolną ma wpływ wiele czynników, jednak aby uprawiane rośliny osiągnęły pełnię swojego potencjału genetycznego niezbędna jest zdrowa gleba. Rozwiązania Alltech dla poprawy jakości gleby – powstałe na podstawie zaawansowanych badań nad metabolizmem określonych szczepów bakterii oraz składu enzymów – pomagają roślinom rozwinąć silny system korzeniowy. Biorąc pod uwagę fakt, że nadmierne stosowanie środków chemicznych ma coraz bardziej szkodliwy wpływ na strukturę gleby i dostępność składników pokarmowych, nieocenione znaczenie ma stosowanie nowych zgodnych z naturą rozwiązań, które zrewitalizują i wzbogacą glebę. Nasz globalny wachlarz produktów obejmuje aktywatory gleby, inokulanty mikrobiologiczne i nawozy. Zdrowa ziemia to zdrowe rośliny, a stosowane przez nas technologie wspomagają rozwój pożytecznej flory mikrobiologicznej, która z kolei korzystnie wpływa na rozkład resztek roślinnych, zwiększa dostępność składników pokarmowych i wspomaga rozwój systemu korzeniowego.

 

Poprawa jakości upraw

Mając na uwadze stale zmieniające się warunki środowiskowe, zapewnienie roślinom katalizatora wzrostu w dokładnie dobranym momencie ma ogromne znaczenie. Wachlarz produktów firmy Alltech poprawiających wydajność upraw - obejmujący aktywatory wzrostu roślin  i nawozy przeznaczone do użytku w różnych regionach świata - powstał z myślą o tworzeniu warunków umożliwiających zdrowy rozwój roślin oraz podnoszeniu potencjału produkcyjnego. Zastosowane unikalne technologie są wynikiem zaawansowanych badań naukowych nad metabolizmem roślin oraz mają na celu wzmacnianie naturalnych procesów i dostarczanie odpowiedniej ilości przyswajalnych mikroelementów. Dzięki temu rośliny stają się zdrowsze, bardziej odporne na niekorzystne warunki atmosferyczne oraz charakteryzują się ogólnym wzrostem parametrów jakościowych, takich jak poziom zawartości cukrów (w skali Brixa), a także wielkość i kolor, co pozwala na uzyskanie większych plonów nadających się do sprzedaży.

Więcej informacji o tym, w jaki sposób Alltech może pomóc w rozwiązaniu Państwa problemów, uzyskają Państwo, pisząc na adres biuro@alltech.com

Dane kontaktowe:

Alltech Poland

Alltech Poland Sp. z o.o.
ul. Starościńska 1/17
02-516 Warszawa
Tel: 48 22 872 41 97
fax: 48 22 612 74 81
e-mail: biuro@alltech.com

NIP: 952-18-77-093
KRS 0000068933
Sąd Rejonowy dla M. ST. Warszawy w Warszawie
XIII  Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego
Kapitał zakładowy:
850 000,00 zł

background image