Według raportu Alltech Global Feed Survey 2017, światowa produkcja pasz przekroczyła 1mld ton.

Według raportu Alltech Global Feed Survey 2017 (Światowy Przegląd Produkcji Pasz 2017) wielkość światowej produkcji pasz po raz pierwszy przekroczyła 1 miliard ton. To o 3,7% więcej niż w ubiegłym roku i o 19% więcej niż w 2012 roku (pierwsze wydanie Alltech Global Feed Survey) pomimo spadku liczby mieszalni pasz o 7%.

Już dzisiaj tworzymy rozwiązania jutrzejszych problemów: program dla młodych naukowców Alltech Young Scientist gromadzi wszystkich przyszłych innowatorów.

Zwycięzca tegorocznej edycji programu Alltech Young Scientist w kategorii absolwentów, Richard Lally z Institute of Technology w Carlow w Irlandii – widoczny na zdjęciu w centrum obok dr Aoife Lyons (z lewej), dyrektor ds. inicjatyw edukacyjnych Alltech, oraz Victorią Liu (z prawej), kierownikiem programu AYS – otrzymał płatny staż doktorancki i nagrodę w wysokości 10 000 USD.

Program dla młodych naukowców AYS to największy konkurs uniwersytecki w dyscyplinach naukowych związanych z rolnictwem, dzięki któremu mamy nadzieję przyciągnąć w roku 2017 największych przyszłych innowatorów. Zdobywcy pierwszych miejsc w poszczególnych regionach zostaną zaproszeni do udziału (koszty uczestnictwa pokrywa Alltech) w Alltech Young Scientist Discovery Week podczas konferencji ONE: The Alltech Ideas Conference w Lexington, Kentucky, USA.

Dołącz do zespołu Alltech Poland!

 

W związku z dynamicznym rozwojem firmy obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko: Specjalista ds. Żywienia Bydła

Alltech zaprasza młodych i utalentowanych absolwentów uczelni wyższych do udziału w nowej edycji programu rozwoju kariery Alltech Career Development Program 2017

Wspaniałe możliwości czekają na 12 najlepszych absolwentów uczelni wyższych (I i II stopnia), którzy zostaną wyłonieni podczas rekrutacji do piątego corocznego programu rozwoju kariery Alltech Corporate Career Development Program.   

Jak nasze krowy radzą sobie z upałami?

Stres cieplny nie jest niczym nowym na południu Europy, ale ostatnie zmiany klimatyczne sprawiły, że coraz więcej krajów położonych na północy kontynentu również musi zmierzyć się z tym problemem. Czynnikami odpowiadającymi za wywoływanie stresu cieplnego są wysoka temperatura i wilgotność.

Pages

background image