Заснована доктором Пірсом Лайонсом у 1980 році, компанія Alltech є світовим лідером в області годівлі та здоров'я тварин, що входить в десятку найбільших світових компаній в сфері здоров'я тварин.

Компанія спеціалізується на наукових розробках природних рішень для вирішення нагальних проблем сільськогосподарської та харчової індустрії. Світ, яким ми його бачимо?

 Головний офіс Alltech знаходиться в Лексінгтоні, штат Кентуккі. Регіональні офіси та дистриб'ютори є в 128 країнах. Компанії належить 4 біотехнологічних центри та 77 виробничих підприємства на ринках Європи, Північної Америки, Латинської Америки, Середнього Сходу, Африки та Азії.

Інформація про компанію Alltech

Наша місія. Наша місія полягає в поліпшенні здоров'я і продуктивності тварин за допомогою поліпшення поживної цінності їх раціонів.

Ми віримо, що зможемо зрозуміти і задовольнити очікування і потреби наших клієнтів тільки дотримуючись найвищих стандартів у галузі контролю якості та просуваючи інновації. Ми віримо в приказку "добро повертається добром" і в бізнесі, і в житті. Тому Alltech дотримується шести основоположних цінностей, що відображають її сутність:

Безпека продуктів годівлі. Для збереження позиції лідера у своїй галузі ми повинні виконувати взяті на себе зобов'язання. Ми повинні бути готові до критичних ситуацій, забезпечувати простежуваність і безпеку продуктів годівлі. Дотримуючись цих принципів, ми допомагаємо нашим бізнес-партнерам досягти поставленних цілей.

Освіта. Тільки поширюючи знання та збільшуючи можливості людей за допомогою освіти, Alltech, як компанія, і всі ми, як суспільство, можемо зробити необхідні кроки для поліпшення якості нашого життя. 

Інновації. Дотримуючись принципу ACE (Animal / Consumer / Environment, тобто Тварина / Споживач / Навколишнє середовище), ми пропонуємо рішення, корисні для тварин, вигідні для клієнтів і безпечні для навколишнього середовища.

Дослідницький Центр Нутригіноміки Alltech

Довіра і чесність. Alltech лідер у своїй галузі, і тому  кожен може бути впевнений у нашому бренді та чесності наших дій.  

Брендинг. Для виконання взятих на себе зобов'язань Alltech інвестує у своїх співробітників, в системи контролю якості, в наукові дослідження, маркетинг і освіту, а також безпосередньо в наші ринки. Ми вважаємо, що нашій галузі необхідний брендинг для створення доданої вартості у формі якості, простежуваності і якісних послуг, і що ми повинні зміцнювати довіру і формувати у споживачів впевненість у джерелах їх харчових продуктів.

Вже понад 35 років ми робимо свій внесок у підтримання довгострокового добробуту та прибутковості галузі тваринництва. Це підтверджується нашими досягненнями в науці, освіті та розробці нових технологій.

 

30-й Міжнародний Симпозіум Оллтек розгляне можливості науки, сільського господарства та годівлі.

[КИЇВ, Україна] – З 18 по 21 травня Оллтек відсвяткує проведення 30-го Міжнародного Симпозіуму в Лексінгтоні, штат Кентуккі (США). Запрошені делегати зможуть зрозуміти границю між наукою та магією. Під час минулорічного Симпозіуму саме цю тему висвітила експерт із генетики, доктор Євгенія Ванг (Університет Луїсвілл). Урівноважуючи прагматизм із можливістю, Симпозіум 2014 року розкриє рішення "Що, якщо…" для науки, сільського господарства та годівлі.

Престижний світовий студентський конкурс в області сільськогосподарських наук оголосив регіональних фіналістів премії «Молодий вчений Alltech»

Переможці конкурсу «Молодий вчений Alltech» будуть нагороджені на конференції ONE: Конференція Ідей Alltech (ONE18).

 

Доктор Пірс Лайонс, Президент і засновник компанії Alltech, помер у віці 73 років

Доктор Пірс Лайонс, засновник і Президент Alltech, помер у четвер, 8 березня у віці 73 роки.

[Лексінгтон, штат Кентуккі] – Компанія  Alltech з глибоким сумом повідомляє про те, що пішов з життя її засновник та президент Доктор Пірс Лайонс. Він помер у четвер, 8 березня внаслідок гострого запалення легенів, що розвинулося після операції на серці.  Йому було 73 роки.

«Команда Alltech по всьому світу співчуває сім’ї Доктора Лайонса, особливо його дружині Дейдре, дочці Іфі, сину Марку та дружині Марка Холлі», - сказав Олрік Блейк, Головний виконавчий директор та фінансовий розпорядник Alltech.

Контакти

ДП "Оллтек-Україна"

вул. Іллінська, 8 
м. Київ, 04070, Україна

Teлефон: +38 (044) 494 40 81
Факс: +38 (044) 494 40 82

E-mail: Ukraine@alltech.com

Дякуємо за заповнення форми. Чекайте на відповідь...

background image