LIFEFORCE

Lifeforce

Būdams pasaulē viens no vadošajiem uzņēmumiem dzīvnieku veselības jomā, ALLTECH nodrošina dabīgus, pārbaudītus un pilnībā izsekojamus produktus zirgu veselības uzlabošanā. Jau vairāk kā 30 gadus Alltech ražo zinātniski pārbaudītas, vērtīgas piedevas zirgu barībai. LIFEFORCE​ sērijas produkti satur dzīvā rauga piedevu YEA-SACC, kas uzlabo kokšķiedras šķelšanos un barības vielu izmantošanos gremošanās traktā, kā arī organiskos mikroelementus - BIOPLEX varu, mangānu, cinku un organisko selēnu no SEL-PLEX. 

LIFEFORCE sērijas produkti:

  • nodrošina veselīgu zarnu trakta mikrofloru, maksimālu barības vielu uzņemšanu
  • uztur normālu pH un elektrolītu līdzsvaru organismā
  • veicina pareizu gremošanas trakta darbību, gļotādas veselību
  • uzlabo barības vielu sagremošanu
  • veicina imunitāti

LIFEFORCE sērijā ietilpst trīs veidu produkti, kas piemēroti atkarībā no zirga aktivitātes un tā specifiskajām vajadzībām pēc barības vielām. 

LIFEFORCE FORMULA sastāvs piemērots grūsnajām ķēvēm, vaislas ērzeļiem un kumeļiem, kā arī zirgiem ar vidēju aktivitāti. Palīdz uzturēt imunitāti, kā arī nodrošina augstvērtīgu piena kvalitāti ķēvēm.Uztur veselīgu vidi gremošanas traktā, tai skaitā aklajā zarnā.

LIFEFORCE FOCUS nodrošina barības vielas vecākiem zirgiem, kā arī zirgiem ar nelielu slodzi. Pasargā no gremošanas trakta traucējumiem, nodrošina organiskās minerālvielas, kā arī uzlabo apmatojuma stāvokli un veselību kopumā.

LIFEFORCE ELITE paredzēta aktīvā sporta zirgiem ar lielu slodzi, lai palīdzētu uzturēt organismu stresa apstākļos. ELITE lietošana veicina pretiekaisuma reakciju organismā un stimulē maksimālu muskuļu un visa ķermeņa veselību.

 

Lietošana: Zirgiem

​Plašākai informācijai, lūdzu, konaktēties ar Alltech pārstāvjiem.

Kontaktinformācija

 

Alltech Latvia 

Bauskas iela 58-1
Rīga, LV-1004
Latvia

Tel.: +372 505 2846

background image