Millega me tegeleme...

 

Aitame põllumajandustootjatel rakendada kaasaegseid innovatiivseid lahendusi looma- ja taimekasvatuses. Meie ühiseks eesmärgiks on toota kvaliteetseid toiduaineid nagu liha ja piim läbi terve looma, samal ajal säästes keskkonda. Oleme tegelenud looma tervise- ja söötmisvaldkonnas enam kui 30 aastat, mille jooksul oleme välja töötanud hulgaliselt uuenduslikke söötmisstrateegiaid ja söödalisandeid mis tõstavad loomade tootlikkust ja farmi kasumlikkust..... loomulikult!

Coppens International kalasöötade tootja nüüd uue nimega Alltech Coppens

Altech Coppens

Kalasöödatootja Coppens International`i rebrand`ing Alltech Coppens'iks langeb kokku ettevõtte 25. tegutsemise aastapäevaga!  

2017. aasta maisisilo - 2018. aasta piimatootmiseks

Maisi kasvupind on aasta-aastalt suurenenud, kuid külma kevade ja juunikuu tõttu on tänavusel aastal olnud maisitaimede areng aeglasem. Õige hoo sai maisikasv sisse alles juulis, kui ilmad, eelkõige ööd, läksid soojemaks. Mõnel pool Eestis tegi maisile liiga juunikuine öökülm, mille tõttu pidurdus kasv koguni paariks nädalaks. Maisil võib stress väljenduda ka liigses võrsumises, samas võib olla see ka sordi eripära, mida oli tänavu näha mitmel maisipõllul. Tänaseks on mais põldudel lopsakas, varajastel sortidel on tõlvikud juba moodustunud, hilistel sortidel moodustumas.

Algas Alltech ONE konverents 2017

Alltech ONE 2017: Disrupt the Disruptors

Järjekorras 33. Alltech`i põllumajandustootjatele suunatud rahvusvaheline konverents, Alltech ONE: Disrupt the Disruptors toob sel korral üle maailma kokku enam kui 4000 inimest. Kolmepäevase konverentsi esimesel päeval astusid üles George Blankenship, endine tegevjuht ettevõtetes Apple Computer, Tesla Motors ja GAP Inc, Dr Pearse Lyons, Alltech`i asutaja ja president ning ka Aidan Connolly, Alltech`i teadusdirektor.

Kontakt

 

Alltech Estonia
Aretuse 2, Märja,
Tähtvere vald, Tartumaa 61411
Estonia

 

Tel.:   +372 7 493266 
Faks: +372 7 493266 

 

 

Võta ühendust ...

background image