ACTIGEN

Actigen покращує продуктивність природнім шляхом. Це економічно ефективний, безпечний і відстежуваний продукт, розроблений із використанням новітніх технологій і досягнень у галузі Нутрігеноміки. Actigen підтримує здоров`я кишечника та його цілісність і допомагає реалізувати генетичний потенціал усім видам тварин.

Використовувати для: свиней, птиці, молочної та м’ясної худоби, коней, домашніх улюбленців та в аквакультурі.

ALLZYME SSF

ALLZYME SSF - це природний комплекс, який поліпшує продуктивність тварин завдяки максимальному виходу живильних речовин. Його виробляють методом твердофазної ферментації (solid-state fermentation - SSF) використовуючи ретельно відібраний штам (не ГМО) Aspergillus niger, який дозволяє гнучко підходити до розрахунку поживності раціону за рахунок енергії, кальцію й доступного фосфору.

Використовувати для свиней, птиці, аквакультури.

Більше про ALLZYME SSF для птиці

​Більше про ALLZYME SSF для свиней

BIO-MOS

BIO-MOS​ отриманий зі специфічного штаму дріжджів для поліпшення продуктивності тварин. “Годівля” ШКТ відіграє важливу роль у годівлі тварин й підтримці високої продуктивності.

Використовувати для молочної, м'ясної худоби, птиці, коней, домашніх улюбленців, кроликів, аквакультури. 

BIOPLEX

Органічні мікроелементи у вигляді хелатів серії BIOPLEX - це кормові мікроелементи в найбільш близькою до природи формі. Мікроелементи серії Биоплекс повніше задовольняють потреби сучасних сільськогосподарських тварин, сприяють підвищенню швидкості росту, максимізації репродуктивної функції та поліпшення здоров'я тварин, ефективність цих продуктів підтверджена більш ніж 21 роком досліджень. Мінерали серії BIOPLEX - це органічні цинк, мідь, марганець, залізо і кобальт *.

DEMP

DEMP– це високоякісне відстежуване джерело протеїну, яке може стати інструментом для примноження вашого доходу. Ця революційна технологія надає мікробний протеїн для підтримки високого рівня виробництва молока і фертильності. Водночас цей продукт скорочує кількість сирого протеїну в раціоні і більш точно відповідає вимогам складу амінокислот для корів. Оллтек розробила і запатентувала процес виробництва DEMP, щоб створити унікальне джерело високоефективного мікробного протеїну.

Pages

background image