Престижний світовий студентський конкурс в області сільськогосподарських наук оголосив регіональних фіналістів премії «Молодий вчений Alltech»

Переможці конкурсу «Молодий вчений Alltech» будуть нагороджені на конференції ONE: Конференція Ідей Alltech (ONE18).

 

Доктор Пірс Лайонс, Президент і засновник компанії Alltech, помер у віці 73 років

Доктор Пірс Лайонс, засновник і Президент Alltech, помер у четвер, 8 березня у віці 73 роки.

[Лексінгтон, штат Кентуккі] – Компанія  Alltech з глибоким сумом повідомляє про те, що пішов з життя її засновник та президент Доктор Пірс Лайонс. Він помер у четвер, 8 березня внаслідок гострого запалення легенів, що розвинулося після операції на серці.  Йому було 73 роки.

«Команда Alltech по всьому світу співчуває сім’ї Доктора Лайонса, особливо його дружині Дейдре, дочці Іфі, сину Марку та дружині Марка Холлі», - сказав Олрік Блейк, Головний виконавчий директор та фінансовий розпорядник Alltech.

ONE: Конференція Ідей Alltech 2018

2018-05-20 - 2018-05-22

Лексінгтон, штат Кентуккі, США

Одне з найбільших щорічних заходів аграрної індустрії пройде з 20 по 22 травня 2018 року в Лексінгтоні, штат Кентуккі, США. Легендарна конференція ONE18 компанії Alltech під девізом «ВСЕ ПОЧИНАЄТЬСЯ З ІДЕЇ» в цьому році буде присвячена новаторським ідеям.

ONE - це можливість познайомитися з досвідом найбільших і найуспішніших компаній світу з «перших вуст», зустріти колег зі 160 країн світу, обмінятися досвідом, знайти партнерів.

Дослідження Alltech 37 + ® тепер дозволяють визначати 5 додаткових видів мікотоксинів

Команда Alltech по дослідженню мікотоксинів тепер може визначати 40 видів мікотоксинів в кормах, що становлять загрозу для здоров'я тварин і рентабельності виробника.

Лотерея від Лабораторії Alltech 37+

Шановні друзі та колеги!

ВПЕРШЕ!

Компанія ДП "Оллтек-Україна" проводить ЛОТЕРЕЮ на XІІІ Міжнародній конференції і виставці «ПТАХІВНИЦТВО'2017» 19-21 вересня 2017 року. ​

Головним призом є перевірика корму на 37 видів мікотоксинів БЕЗКОШТОВНО!

Pages

background image