Здоров’я починається з кишечника: вплив мікробіома свині

Різноманітність мікробіома свиней або "екосистеми" їхнього кишечника змінюється залежно від відділу шлунково-кишкового тракту. Так, порівняно з більш сприятливими для мікробного росту відділами, деякі з них мають менш сприятливі умови і, як наслідок, збіднену мікробну різноманітність.

Поголів'я і цифрові технології: майбутнє птахівництва

Постійне зростання масштабів птахівництва залишається незмінним. Фактично, незважаючи на збереження його переваги над свининою в Азії, нинішнє зростання означає, що до 2022 року рівень світового споживання курячого м'яса буде перевищувати рівень споживання свинини.

Потреби в органічних мінералах у сучасних раціонах молочної худоби

Більшість досліджень у годівлі молочної худоби, як правило, зосереджені на білкових і енергетичних потребах, в той час як потреба в мінералах часто лишається поза увагою. Проте, недооцінювання значимості мінералів може викликати появу таких проблем, як негативна взаємодія між мінералами в кормах і воді.

 

Типи мінералів

Сенсаційне дослідження у світі картоплі: як покращити врожай картоплі та досягти однорідності сорту

Історія про дві бульби: дослідження, проведене в Ірландії на двох сортах картоплі, виявило приголомшливе 6-відсоткове збільшення врожайності та покращення сортової типовості після застосування програми Alltech Crop Science.

Контрольні точки попередження сальмонеліозу на птахофермі.

Юлія Дворська, кандидат ветеренарних наук, доцент

Сумський НАУ

У зв’язку з десятками мільйонів випадків захворювання людей щороку Всесвітня організація охорони здоров'я вважає сальмонеліоз є одним з найпоширеніших харчових інфекцій у світі.

Pages

background image