Заснована доктором Пірсом Лайонсом у 1980 році, компанія Оллтек покращує здоров’я та продуктивність людей, тварин і рослин, надаючи природні рішення у годівлі шляхом наукових інновацій. Компанія із понад 3500 співробітниками у 128 країнах світу розвинула сильну регіональну мережу на ринках Європи, Північної Америки, Латинської Америки, Середнього Сходу, Африці та Азії.

Оллтек – титульний спонсор Alltech FEI World Equestrian Games™ 2014 (Всесвітніх Кінних Ігор) у Нормандії. Для отримання додаткової інформації про цей престижний світовий чемпіонат, будь ласка, відвідайте сайт: www.normandy2014.com

Європейських свинарів закликали готуватися до зими

[КИЇВ, Україна] – Із-за поширення по всій Європі холодної температури, свинарям рекомендуємо проявити пильність щодо біологічної безпеки під час холодних зимових місяців для запобігання захворювань. У минулому році в США, наприклад, галузь свинарства пережила значний сплеск випадків свинячої епідемії вірусної діареї (PEDv). Через відсутність літньої спеки та сухих умов, вірус не був утриманий у безпечних межах і захворювання поширилось на ферми у 31 штаті.

Департамент Оллтек Crop Science розширює глобальну присутність, придбавши дистриб'ютора у Південній Африці

[Київ, Україна] – Департамент Рослинництва компанії Оллтек (Crop Science) продовжує розширювати свій вплив на полях і в гаях по всьому світу, придбавши у Південній Африці компанію Improcrop. Improcrop – давній дистриб'ютор у Південній Африці, тепер також є частиною підрозділу Оллтек, який займається  агрономією та садівництвом. Заснована у 1980 році, Оллтек є глобальною приватною американською компанією, яка піклується про здоров'я тварин та їх поживну годівлю і  використовує природні рішення на основі ферментація дріжджів.

Оллтек призначив Ейдана Конноллі на посаду директора з інновацій

[КИЇВ, Україна] – Світовий лідер в області здоров'я та годівлі тварин, Оллтек, призначив віце-президента Ейдана Конноллі на посаду директора з інновацій глобального науково-дослідного департаменту компанії. Працюючи у тісній співпраці із доктором Карлом Доусоном, віце-президент та голова наукового департаменту, Конноллі візьме участь в інноваційному проекті Оллтек та керуванні науково-дослідними програмами компанії на комерційній основі.

Контакти

ДП "Оллтек-Україна"

вул. Іллінська, 8 
м. Київ, 04070, Україна

Teлефон: +38 (044) 494 40 81
Факс: +38 (044) 494 40 82

E-mail: Ukraine@alltech.com