Заснована доктором Пірсом Лайонсом у 1980 році, компанія Оллтек покращує здоров’я та продуктивність людей, тварин і рослин, надаючи природні рішення у годівлі шляхом наукових інновацій. Компанія із понад 3000 співробітниками у 128 країнах світу розвинула сильну регіональну мережу на ринках Європи, Північної Америки, Латинської Америки, Середнього Сходу, Африці та Азії.

Оллтек – титульний спонсор Alltech FEI World Equestrian Games™ 2014 (Всесвітніх Кінних Ігор) у Нормандії. Для отримання додаткової інформації про цей престижний світовий чемпіонат, будь ласка, відвідайте сайт: www.normandy2014.com

Студенти візьмуть участь у фінальній частині конкурсу Молодий вчений Alltech у Кентуккі, США

[КИЇВ, Україна] - Оллтек представив двох із восьми фіналістів - Джилліан Джонсон із Університету Лімерик та Реда Салеха із Університету Лас Пальмас де Гран Канарія для участі у конкурсі Молодий вчений Alltech 2014 у категоріях студенти та випускники. Нагороди присуджені цим двом переможцям глобальних змагань за наукові дослідження та винаходи.

П'ять причин відвідати 30-й Міжнародний Симпозіум Оллтек

[КИЇВ, Україна] - Авіаквитки, проживання в готелі та реєстрація відбувається швидко, тому що делегати із усього світу готуються до участі у сесії "Що, якщо…?" на 30-му Щорічному Міжнародному Симпозіумі Оллтек в Лексінгтоні, штат Кентуккі, США з 18 по 21 травня. 

Існує щонайменш 30 причин для участі у Симпозіуму, але п'ять із них найголовніші: 

«Оллтек-Україна» разом із «Агріматко-Україна» провели Форум Свинарів України.

[КИЇВ, Україна] – ДП «Оллтек-Україна» та ПАТ «Агріматко-Україна» об’єднали зусилля та організували Форум Свинарів України, який відбувся 3-4 квітня у м. Львові в готелі «Варшава». Серед головних тем форуму були:

Контакти

ДП "Оллтек-Україна"

вул. Іллінська, 8 
м. Київ, 04070, Україна

Teлефон: +38 (044) 494 40 81
Факс: +38 (044) 494 40 82

E-mail: Ukraine@alltech.com