Заснована доктором Пірсом Лайонсом у 1980 році, компанія Оллтек покращує здоров’я та продуктивність людей, тварин і рослин, надаючи природні рішення у годівлі шляхом наукових інновацій. Компанія із понад 3500 співробітниками у 128 країнах світу розвинула сильну регіональну мережу на ринках Європи, Північної Америки, Латинської Америки, Середнього Сходу, Африці та Азії.

Оллтек – титульний спонсор Alltech FEI World Equestrian Games™ 2014 (Всесвітніх Кінних Ігор) у Нормандії. Для отримання додаткової інформації про цей престижний світовий чемпіонат, будь ласка, відвідайте сайт: www.normandy2014.com

Дослідження Оллтек з виробництва кормів відображає стійкий зріст світового виробництва у 2014 році; промисловість наблизилась до відмітки 1 млрд. тонн.

[КИЇВ, Україна] – У всьому світі виробники кормів задовольняють потреби споживачів в отриманні додаткового білка за рахунок збільшення кількості заводів із виробництва кормів для тварин. Дослідження, проведені Оллтек в минулому році, що були опубліковані  сьогодні показали, що загалом виробляється 980 млн. тонн кормів у глобальному масштабі, а це на 2 відсотки більше у порівняні із попереднім роком.

Що заважає свинині з`явитися на ринку вчасно? Перевірте здоров'я кишечника.

[КИЇВ, Україна] – Існує безперервна гонка у галузі свинарства між часом та грошима. Прагнучи якомога швидше досягти кінцевої мети забезпечити ринок свининою, виробники також знаходяться у постійній гонці за зростаючою вартістю, яка росте із кожним додатковим днем по причині того, що свинина не надійшла на ринок. Поганий стан здоров'я кишечника може затримати надходження свинини на ринок, доводиться використовувати додатковий час, щоб свині набрали необхідну вагу та мати гроші на придбання додаткового корму.

Європейських свинарів закликали готуватися до зими

[КИЇВ, Україна] – Із-за поширення по всій Європі холодної температури, свинарям рекомендуємо проявити пильність щодо біологічної безпеки під час холодних зимових місяців для запобігання захворювань. У минулому році в США, наприклад, галузь свинарства пережила значний сплеск випадків свинячої епідемії вірусної діареї (PEDv). Через відсутність літньої спеки та сухих умов, вірус не був утриманий у безпечних межах і захворювання поширилось на ферми у 31 штаті.

Контакти

ДП "Оллтек-Україна"

вул. Іллінська, 8 
м. Київ, 04070, Україна

Teлефон: +38 (044) 494 40 81
Факс: +38 (044) 494 40 82

E-mail: Ukraine@alltech.com