Заснована доктором Пірсом Лайонсом у 1980 році, компанія Оллтек покращує здоров’я та продуктивність людей, тварин і рослин, надаючи природні рішення у годівлі шляхом наукових інновацій. Компанія із понад 3500 співробітниками у 128 країнах світу розвинула сильну регіональну мережу на ринках Європи, Північної Америки, Латинської Америки, Середнього Сходу, Африці та Азії.

Оллтек – титульний спонсор Alltech FEI World Equestrian Games™ 2014 (Всесвітніх Кінних Ігор) у Нормандії. Для отримання додаткової інформації про цей престижний світовий чемпіонат, будь ласка, відвідайте сайт: www.normandy2014.com

Інше біле м'ясо відкриває можливості у період кризи на симпозіумі Alltech REBELation

[КИЇВ, Україна] - Виробництво соковитого,  здорового та натурального м'яса, отримання більше 40 поросят на свиноматку, пошук нових можливостей завдяки потреб супермаркету, консолідація ринку протеїну та покупка  китайської Smithfield, деякі інноваційні методи, як отримати прибуток: Інший сорт білого м'яса? Ці та інші питання будуть розглянуті на конференції Alltech REBELation, яка розпочнеться із 17 по 20 травня в Лексінгтоні, штат Кентуккі, США.

Збудувати бренд чи знищити його? Alltech REBELation розповість про "Маркетинг для зростання бізнесу"

[КИЇВ, Україна] – Настає нова ера маркетингу, коли навіть реклама під час Super Bowl змінила вектор гумору на повідомлень соціального характеру, інновації перевернулися з ніг на голову і управляються споживачами, а досвід клієнтів коштує набагато більше, ніж продукти. Ці, а також інші теми буде обговорено в ході симпозіуму «Маркетинг для розвитку бізнесу» на конференції Alltech REBELation у Лексінгтоні, штат Кентуккі, США, з 17 по 20 травня.

Можливості для розвитку молочного бізнесу переповнюють програму під час щорічного симпозіуму Alltech REBELation

[КИЇВ, Україна] – Завод Coca-Cola вийшов на молочний ринок, споживачі Danone та Nestlé вимагають повну відстежуваність, а фермери виходять на ринки із дитячою сумішшю та домашнім молоком. Підприємства із галузі молочної промисловості та багато інших учасників будуть представлені під час сесій «Молочна промисловість: Найбільші можливості для бізнесу сьогодні» у програмі конференції Alltech REBELation, яка відбудеться із 17 по 20 травня у Лексінгтоні, штат Кентуккі, США.

Контакти

ДП "Оллтек-Україна"

вул. Іллінська, 8 
м. Київ, 04070, Україна

Teлефон: +38 (044) 494 40 81
Факс: +38 (044) 494 40 82

E-mail: Ukraine@alltech.com