Заснована доктором Пірсом Лайонсом у 1980 році, компанія Оллтек покращує здоров’я та продуктивність людей, тварин і рослин, надаючи природні рішення у годівлі шляхом наукових інновацій. Компанія із понад 3500 співробітниками у 128 країнах світу розвинула сильну регіональну мережу на ринках Європи, Північної Америки, Латинської Америки, Середнього Сходу, Африці та Азії.

Оллтек – титульний спонсор Alltech FEI World Equestrian Games™ 2014 (Всесвітніх Кінних Ігор) у Нормандії. Для отримання додаткової інформації про цей престижний світовий чемпіонат, будь ласка, відвідайте сайт: www.normandy2014.com

Тиждень Інновацій Alltech 2015

2015-05-16 - 2015-05-20

Вже понад 30 років під час Симпозіуму Alltech відвідувачі мають можливість отримати нові знання у лідерів галузі, що надають інноваційні ідеї для розвитку бізнесу за допомогою натуральних рішень.

Цього року Симпозіум стане одним із головних заходів Тижня Інновацій Alltech з 16 по 21 травня 2015 р., впродовж якого відбудуться ряд інших заходів для різних цільових аудиторій.

16 травня – Ярмарок крафтового пивоваріння та продуктів харчування

Оллтек зміцнює свою присутність на фермі, придбавши E-СО2 Project Ltd.

[КИЇВ, Україна] – Світовий лідер з виробництва  кормів для тварин – компанія Оллтек придбала E-CO2 Project Limited (E-CO2) – провідного постачальника екологічних оцінок та програм для ферм для того, щоб розширити спектр своїх послуг для фермерів.

В основі цього придбання лежать недавні ділові партнерські стосунки двох компаній, що намагаються допомогти фермерам підвищити ефективність, прибутковість та стійкість бізнесу.

Колін Пауелл відкриває тиждень REBELation компанії Оллтек

[КИЇВ, Україна] – Генерал, який служив при чотирьох американських президентах на різних посадах, у тому числі і на посаді радника з національної безпеки, голова Об'єднаного комітету начальників штабів та 65-й держсекретар Сполучених Штатів – Колін Пауелл стратег, дипломат та лідер. У понеділок, 18 травня, Пауелл буде ділитися своїми поглядами на лідерство з міжнародними учасниками на офіційному відкритті сесії Тижня REBELation Оллтек у Лексінгтоні, Кентуккі, США. 

Контакти

ДП "Оллтек-Україна"

вул. Іллінська, 8 
м. Київ, 04070, Україна

Teлефон: +38 (044) 494 40 81
Факс: +38 (044) 494 40 82

E-mail: Ukraine@alltech.com