Alltech'te geliştirdiğimiz doğal çözümlerle; dünyayı beslemek, sağlıklı hayvanlar yetiştirmek ve çevreyi korumak konusunda üreticilere yardım ediyoruz. Hayvan sağlığı ve beslenmesi alanında otuz yıldan fazla bir süredir yaptığımız araştırma - geliştirme çalışmaları; hayvansal üretim ve yem endüstrisinin gelişimine katkıda bulunan, yenilikçi ve doğal yem katkı maddeleri üretmemizi sağlıyor...doğal olarak!   

Daha fazla bilgi için

Alltech yatırımınızı ileriye götürecek fikirlere sanal erişim kartı sunuyor

 [İrlanda] – Geçtiğimiz Mayıs ayında 68 ülkeden 3.000’ü aşkın kişi inovasyon, ilham ve dünyayı değiştiren fikirlerin tartışıldığı Alltech Rebelation Konferansı için Amerika Birleşik Devletleri’nde buluştu. Davetli konuşmacılar arasında Orgeneral Colin Powell, eski Procter & Gamble global pazarlama sorumlusu Jim Stengel, Futurethink CEO’su Lisa Bodell ve Kentucky Üniversitesi erkek basketbol takım koçu John Calipari gibi önemli isimler yer aldı.

Alltech Ridley Inc.’in Satın Alma İşlemini Tamamladı

[İrlanda] – Alltech  daha önce bildirilen planın şartlarına uygun şekilde 18 Haziran’da Ridley Inc’in  (“Ridley”) alımını başarıyla tamamladığını duyurdu. 

Alltech Crop Science’ın Zirai Araştırma Turu’ndaki Canlı Drone Demosu Güne Damgasını Vurdu

Signpost Surveys’ten James O’Neil İrlanda Alltech Avrupa Merkez Ofisinde Alltech Crop Science saha ve araştırma günü sırasında drone demosu gerçekleştirdi. Seminer tarım endüstrisi uzmanları öncülüğünde yoğun tarım ve araştırmanın önemine odaklandı.

[İrlanda] – Alltech Crop Science, İrlanda’da bulunan Avrupa Merkez Ofisi’nde, günümüzde önemi gittikçe artan araştırma denemeleri ve yoğun tarımın vurgulandığı seminere ev sahipliği yaptı. Seminer Avrupa’nın dört bir yanından 30’u aşkın delegeye global tarımsal üretim ve yoğun tarım teknolojilerinin çiftlik düzeyinde verimliliği nasıl arttırabileceğine dair yeni bilgiler edinme fırsatı sundu.

Bizimle İrtibata Geçin.

Alltech Türkiye

Alltech Biotechnology Gıda Tarım Hayvancılık Ürünleri San. Tic. Ltd. Şti.

İrtibat: My Plaza Anadolu Caddesi No: 41/1 35530 Bayraklı, İzmir - Türkiye

Merkez: Ankara Asfaltı No:375 Naldöken, 35050 Bornova, İzmir - Türkiye

Telefon No: (+90) 232 4786280

Faks No: (+90) 232 4786278

E-posta Adresi: Turkey@alltech.com

Vergi Dairesi: Çakabey

İşletme Merkezi: İzmir

Ticaret Sicil No: 106300

Mersis No: 6135553516355272

Kanuni Temsilciler: Ufuk Talay - Erkan Karakütük