Alltech'te geliştirdiğimiz doğal çözümlerle; dünyayı beslemek, sağlıklı hayvanlar yetiştirmek ve çevreyi korumak konusunda üreticilere yardım ediyoruz. Hayvan sağlığı ve beslenmesi alanında otuz yıldan fazla bir süredir yaptığımız araştırma - geliştirme çalışmaları; hayvansal üretim ve yem endüstrisinin gelişimine katkıda bulunan, yenilikçi ve doğal yem katkı maddeleri üretmemizi sağlıyor...doğal olarak!   

Daha fazla bilgi için

Alltech Fikirler Konferansı’nda tarım ve hayvancılığın gıdanın geleceğinde oynayacağı kilit rol tartışılacak

Geçtiğimiz yıl Rebelation adıyla düzenlenen sempozyumun açılış töreni. Her yıl mayıs ayında Amerika Birleşik Devletleri, Kentucky, Lexington’da gerçekleştirilen ve temaya göre ismi belirlenen Alltech’in global sempozyumunun bu yılki adı ONE:Alltech Fikirler Konferansı’dır. Organizasyona 60’dan fazla ülkeden 5.000’e yakın kişinin katılması beklenmektedir

Bugün verilen bireysel kararların 2050’de bolluk içindeki bir dünyaya bizi nasıl götüreceğini keşfedin

Küçük BİR değişikliği nasıl yapacağınızı öğrenmek için şimdi  one.alltech.com’dan kayıt olun.

Dünyamız önümüzdeki 34 yıl içinde fazladan üç milyar insanı besleyecek. Bunun insanlık için anlamı nedir? Belki de daha önemlisi, tarım ve gıda sektörleri bizleri beslemekten sorumlu mudur?

Alltech Crop Science ve Rothamsted Research stratejik ittifaklarını duyurdu

Rothamsted Research’ın silaj sağlığı ve yem kalitesi hakkındaki sorulara cevap veren çalışmaların yürütüldüğü North Wyke Çiftlik Platformu’nun havadan çekilmiş fotoğrafı. Alltech’in bir bölümü olan Alltech Crop Science, zirai araştırmalar konusunda Rothamsted Research ile stratejik ittifak kurdu.

Alltech'in bitkisel üretim bölümü olan Alltech Crop Science, ziraat araştırmalarının tarla kısmında Rothamsted Research ile stratejik ittifak yaptı. Dünyadaki en eski zirai araştırma enstitüsü olan Rothamsted, 170 yıldır pazara son teknoloji bilim ve yenilikler sunuyor. Bu stratejik ittifakta, sürdürülebilir tarıma elverişli alanlarda ve yem bitkilerini kendi yetiştiren çiftliklerde kritik önem taşıyan, endüstriyle ilgili konularda araştırmalar yürütülecek.

Alltech Genç Bilim Adamı Yarışma Programı’nın 2016 yılı bölgesel kazananları ve finalistleri açıklandı

Geçtiğimiz yılın kazananları Alltech’in global sempozyumunda ödüllerini aldılar.

Alltech Genç Bilim Adamı Yarışma Programı 2016’da 11.yılını kutluyor. Tarım ve hayvancılık alanında bilimsel zeka ve deneysel uygulamaları ödüllendiren, kendi alanında dünyanın en büyük üniversite yarışması olan Alltech Genç Bilim Adamı Programı’nın bölgeler bazındaki 8 kazananı belli oldu.

Şirket Bilgileri

Alltech Türkiye

Alltech Biotechnology Gıda Tarım Hayvancılık Ürünleri San. Tic. Ltd. Şti.

İrtibat: My Plaza Anadolu Caddesi No: 41/1 35530 Bayraklı, İzmir - Türkiye

Merkez: Ankara Asfaltı No:375 Naldöken, 35050 Bornova, İzmir - Türkiye

Telefon No: (+90) 232 4786280

Faks No: (+90) 232 4786278

E-posta Adresi: Turkey@alltech.com

Vergi Dairesi: Çakabey

İşletme Merkezi: İzmir

Ticaret Sicil No: 106300

Mersis No: 6135553516355272

Kanuni Temsilciler: Ufuk Talay - Erkan Karakütük - Güneş Sezer - Özlem Özülker - Hakan Sarıca

KEP Adresi: alltechbio@hs03.kep.tr

 

background image