Alltech'te geliştirdiğimiz doğal çözümlerle; dünyayı beslemek, sağlıklı hayvanlar yetiştirmek ve çevreyi korumak konusunda üreticilere yardım ediyoruz. Hayvan sağlığı ve beslenmesi alanında otuz yıldan fazla bir süredir yaptığımız araştırma - geliştirme çalışmaları; hayvansal üretim ve yem endüstrisinin gelişimine katkıda bulunan, yenilikçi ve doğal yem katkı maddeleri üretmemizi sağlıyor...doğal olarak!   

Daha fazla bilgi için

Yarının yeniliklerini keşfetmek: Pearse Lyons Accelerator Programı gıda, tarım ve hayvancılık teknolojileri alanına ilgi duyan tüm girişimcileri çağırıyor!

Dr. Pearse Lyons

Pearse Lyons Accelerator Programı mucitleri,, kökten değişim yaratma potansiyeline sahip yenilikçileri arıyor.

5 yıllık bir süre boyunca yılda bir kez düzenlenmesi planlanan programda, gıda, tarım ve hayvancılık alanında faaliyet gösteren girişimciler için 3 aylık yoğun bir eğitim kampı düzenlenecek. Program, girişimcilere gıda, tarım ve hayvancılık alanındaki deneyim ve bilgilerini daha da arttırabilecekleri pazar fırsatlarını sunmak üzere tasarlandı.

Su kullanımı değerlendirmesi süt hayvancılığı maliyetlerini azaltmada fırsat sunuyor

Alltech E-CO2 tarafından geliştirilen ve bağımsız olarak akredite edilen en son değerlendirme aracı Dairy Aqua-print™ ile, çiftliklerdeki su tüketimi ölçülüp  takip edilebilecek ve kayda değer bir tasarruf sağlanabilecek. Çiftliklerdeki birimlerde su kullanımının ölçümlenmesi değerli su kaynaklarının verimli kullanımı konusunda atılacak en önemli adımlardan biridir.

Su kaynakları ve tüketimi, birçok süt çiftliğinde üretim maliyetleri arasında yer almaktadır. Alltech E-CO2 tarafından geliştirilen ve bağımsız bir kuruluş tarafından akredite edilen en son değerlendirme aracı Dairy Aqua-print ile, çiftliklerdeki su tüketimi ölçülüp takip edilebilecek ve kayda değer bir tasarruf sağlanabilecek.

Yeni su ayak izi aracı, mevcut karbon ve üretim maliyetleri ölçüm aracına ek olarak geliştirilmiş olmakla birlikte tek başına ve ayrı bir değerlendirme aracı olarak da kullanılabilecek.

Şirket Bilgileri

Alltech Türkiye

Alltech Biotechnology Gıda Tarım Hayvancılık Ürünleri San. Tic. Ltd. Şti.

İrtibat: My Plaza Anadolu Caddesi No: 41/1 35530 Bayraklı, İzmir - Türkiye

Merkez: Ankara Asfaltı No:375 Naldöken, 35050 Bornova, İzmir - Türkiye

Telefon No: (+90) 232 4786280

Faks No: (+90) 232 4786278

E-posta Adresi: Turkey@alltech.com

Vergi Dairesi: Çakabey

İşletme Merkezi: İzmir

Ticaret Sicil No: 106300

Mersis No: 6135553516355272

Kanuni Temsilciler: Ufuk Talay - Erkan Karakütük - Özlem Özülker - Hakan Sarıca

KEP Adresi: alltechbio@hs03.kep.tr

 

background image