Alltech'te geliştirdiğimiz doğal çözümlerle; dünyayı beslemek, sağlıklı hayvanlar yetiştirmek ve çevreyi korumak konusunda üreticilere yardım ediyoruz. Hayvan sağlığı ve beslenmesi alanında otuz yıldan fazla bir süredir yaptığımız araştırma - geliştirme çalışmaları; hayvansal üretim ve yem endüstrisinin gelişimine katkıda bulunan, yenilikçi ve doğal yem katkı maddeleri üretmemizi sağlıyor...doğal olarak!   

Daha fazla bilgi için

2014 Mahsulü Yüksek Verimin Yanında Başka Neler Getirecek?

[Kentucky] –Uzmanlar verim açısından rekor seviyeler öngörürken büyük hasatlar her zaman sorunsuz bir bitkiden yeme yemden hayvana döngüsünü garanti etmiyor. Alltech 37+ Mikotoksin Analiz Programı tarafından gerçekleştirilen ön veriler tarlalarda gözle görünenden daha fazlasının meydana geleceğini söylüyor.

Alltech Yea-Sacc® ile beraber Bir Kez Daha Hayvan Beslemede Başı Çekiyor.

[İrlanda] – Küresel hayvan sağlığı ve beslenme lideri Alltech neredeyse 35 sene önce lanse ettiği Yea-Sacc® yem katkı maddesi ürünü için birkez daha AB Komisyonu’ndan onay aldı. Komisyonun bir on sene daha ruminant rasyonunda kullanılmak üzere Yea-Sacc’a onay vermesi piyasada eşi görülmeyen bir şekilde ürün sonuçlarının tutarlılığını gösteren ve Alltech tarafından sunulan yeni denemelere dayanıyor. Yea-Sacc ilk olarak Alltech’in kurucusu ve başkanı Dr. Pearse Lyons tarafından geliştirildi. (Saccharomyces cerevisiae).

Alltech Çin Nestlé Süt Çiftliği Enstitüsü’nde IFM Laboratuvarını Açtı

Alltech ekibi Çin’de bulunan Nestlé Süt Çiftliği Enstitüsü’nün resmi lansmanı esnasında son teknoloji yem değerlendirme laboratuvarının açılışını gerçekleştirdi. Soldan sağa doğru: Alltech Çin Araştırma Müdürü Dr. Neil Xu, Alltech Baş Bilimsel Yetkili Dr. Karl Dawson, Alltech Çin Bilimadamı Dr. Anne Koontz,  Alltech Çin Shelly Ji Laboratuvar Teknisyeni, Alltech Küresel Başkan Yardımcısı Dr. Mark Lyons

[PEKİN] – Küresel hayvan sağlığı lideri Alltech Çin’in Heilongjiang bölgesinde yer alan Süt Çiftliği Enstitüsü’nde birinci sınıf bir eğitim merkezinin oluşturulmasında Nestlé ile ortak oldu. Çin zirai işletmelerinde en iyi uygulamaların belirlenmesine verdiği destek ve sayısız eğitici girişimine katılımı ile beraber, Alltech dünyanın en hızlı büyüyen süt piyasasına oldukça başarılı bir yem değerlendirme laboratuvarını getiriyor.

Bizimle İrtibata Geçin.

Alltech Türkiye

Alltech Biotechnology Gıda Tarım Hayvancılık Ürünleri San. Tic. Ltd. Şti.

Ankara Asfaltı No:375 Naldöken, 35050 Bornova, İzmir - Türkiye

Telefon No: (+90) 232 4786280

Faks No: (+90) 232 4786278

E-posta Adresi: Turkey@alltech.com

Vergi Dairesi: Çakabey

İşletme Merkezi: İzmir

Ticaret Sicil No: 106300

Mersis No: 6135553516355272

Kanuni Temsilciler: Ufuk Talay - Erkan Karakütük