Alltech'te geliştirdiğimiz doğal çözümlerle; dünyayı beslemek, sağlıklı hayvanlar yetiştirmek ve çevreyi korumak konusunda üreticilere yardım ediyoruz. Hayvan sağlığı ve beslenmesi alanında otuz yıldan fazla bir süredir yaptığımız araştırma - geliştirme çalışmaları; hayvansal üretim ve yem endüstrisinin gelişimine katkıda bulunan, yenilikçi ve doğal yem katkı maddeleri üretmemizi sağlıyor...doğal olarak!   

Daha fazla bilgi için

Dijital Dünyaya Hazır Mısınız? Alltech Rebelation Dijital İş Dünyasını Masaya Yatıracak

Sanal dünya bir anda gerçek dünyaya dönüşürse ne olur? Dijital İş Dünyası Sempozyumu’nda bu soru ve çok daha fazlasına yanıt aranacak.

[İrlanda] – Sanal dünya bir anda gerçek dünyaya dönüşürse ne olur? Günümüzde artık cep telefonlarımızla uyuyoruz, ev cihazlarımız bizimle konuşuyor ve büyük şirketler neredeyse her hafta hackleniyorlar. Eski iş modelleri de buna bağlı olarak, dijital ve fiziksel dünya arasındaki çizgi belirginleştikçe alt üst oluyor. Bu cesur yeni dünya 17-20 Mayıs tarihleri arasında ABD’de düzenlenecek olan Alltech Rebelation kapsamında yapılacak Dijital İş Dünyası Sempozyumu sırasında incelenecek.

Bahar Buzağıları: Yarının Ev Sahipleri İçin Bugünden Hazırlanın

[İrlanda] – Havalar ısınır ve kışın son günleri yaşanırken, sığır yetiştiricilerinin bir gözü merada, bir gözü de gelecek için en büyük yatırımları olan buzağıların üstüne çevrildi.

Alltech besi uzmanı Vaughn Holder’a göre, bahar buzağılama programı geliştirmek karmaşık bir işlem olmak zorunda değil, sadece sürüyle uyumlu olması yeterli. Holder başarılı bir bahar buzağılama sezonu için aşağıdaki önerilerde bulunuyor:

Bizimle İrtibata Geçin.

Alltech Türkiye

Alltech Biotechnology Gıda Tarım Hayvancılık Ürünleri San. Tic. Ltd. Şti.

Ankara Asfaltı No:375 Naldöken, 35050 Bornova, İzmir - Türkiye

Telefon No: (+90) 232 4786280

Faks No: (+90) 232 4786278

E-posta Adresi: Turkey@alltech.com

Vergi Dairesi: Çakabey

İşletme Merkezi: İzmir

Ticaret Sicil No: 106300

Mersis No: 6135553516355272

Kanuni Temsilciler: Ufuk Talay - Erkan Karakütük