Alltech'te geliştirdiğimiz doğal çözümlerle; dünyayı beslemek, sağlıklı hayvanlar yetiştirmek ve çevreyi korumak konusunda üreticilere yardım ediyoruz. Hayvan sağlığı ve beslenmesi alanında otuz yıldan fazla bir süredir yaptığımız araştırma - geliştirme çalışmaları; hayvansal üretim ve yem endüstrisinin gelişimine katkıda bulunan, yenilikçi ve doğal yem katkı maddeleri üretmemizi sağlıyor...doğal olarak!   

Daha fazla bilgi için

Alltech’in Süt Protein Programı Avrupa’nın İthal Soya Küspesi Bağımlılığını Azaltıyor

Sylvie Andrieu-Alltech Ruminant Çözümleri Ekibi Müdürü

[İrlanda] –Her çiftçi rumen bakterisinin maksimum verimliliğe ulaşması için sağmal hayvan sürüsünü doğru protein kaynağı ile beslemenin öneminin farkındadır. Alltech’in Rumagen ürünü üzerinde yapılan son denemeler; hayvan performansının iyileştirilmesi, çiftçinin kârlılığının korunması ve çevre üzerindeki etkinin en aza indirilmesi bakımından bunun mümkün olduğunu gösteriyor.

Depoladığınız Yemler İçinde Neler Olduğunu Biliyor musunuz?

Amerika Birleşik Devletleri, Alltech Analitik Hizmetler Laboratuvarı

[İrlanda] – Bu yılın başında Alltech tarafından gerçekleştirilen 37+ Avrupa Yem Araştırması, 2013’te hasat edilen mısır ve buğday numunelerinin içinde birden çok mikotoksin bulunduğunu ortaya çıkardı.

Hasattan sonraki yaklaşık on aylık süre boyunca, artan sıcaklık ve nem seviyeleri, üründeki hasarlar ile yem yönetimi, küf büyümesini ve depo mikotoksinlerinin gelişimini artırmaya sebep oldukça üreticiler de yeni zorluklarla karşılaşıyor.

Alltech Future Fish 2014'teydi...

Alltech Akuakültür Çözümleri Ekibi

5-7 Haziran tarihlerinde gerçekleştirilen Future Fish Eurasia - 7.Uluslararası Su Ürünleri İhracat ve İşleme Akuakültür ve Balıkçılık Teknolojileri Fuarı'na katıldık.

Bizimle İrtibata Geçin.

Alltech Türkiye

Alltech Biotechnology Gıda Tarım Hayvancılık Ürünleri San. Tic. Ltd. Şti.

Ankara Asfaltı No:375 Naldöken, 35050 Bornova, İzmir - Türkiye

Telefon No: (+90) 232 4786280

Faks No: (+90) 232 4786278

E-posta Adresi: Turkey@alltech.com

Vergi Dairesi: Çakabey

İşletme Merkezi: İzmir

Ticaret Sicil No: 106300

Mersis No: 6135553516355272

Kanuni Temsilciler: Ufuk Talay - Erkan Karakütük