Alltech'te geliştirdiğimiz doğal çözümlerle; dünyayı beslemek, sağlıklı hayvanlar yetiştirmek ve çevreyi korumak konusunda üreticilere yardım ediyoruz. Hayvan sağlığı ve beslenmesi alanında otuz yıldan fazla bir süredir yaptığımız araştırma - geliştirme çalışmaları; hayvansal üretim ve yem endüstrisinin gelişimine katkıda bulunan, yenilikçi ve doğal yem katkı maddeleri üretmemizi sağlıyor...doğal olarak!   

Daha fazla bilgi için

Rasyon Yoluyla Mastitis Azaltılabilir

Yazar: Ed Kwiatkowski, Alltech ABD

Çeviri: Vet. Hek. Gülşah Baykal

Yayın: Feedstuffs, 2014

 

Bir süt ineğinin rasyonundaki iz mineraller, mastitisin azaltılmasında rol oynar.

Geleceğin tüm besi endüstri liderlerinin dikkatine: Alltech Avrupa besi kariyer programını başlattı

Soldan sağa: Joseph Butler, April Higgins, Niall Brennan ve Han Longfei, Alltech Süt Üretimi Kariyer Gelişim öğrencileri şu an Vietnam, Kuzey Amerika, Türkiye ve Çin’de yenilikçi süt çiftliklerinde çalışıyorlar. Eylül 2014’te kariyer gelişim programlarına katılmış öğrenciler birkaç hafta içinde mezun olacaklar.

[İrlanda] – Alltech yeni besi besleme teknolojileri için inovatif bir platform geliştirmek üzere gelecek sene boyunca yapmayı planladığı $1 milyarlık yatırımla yeni mezunlara eşi görülmemiş bir fırsat sunuyor. Avrupa’daki yeni üniversite mezunlarına yönelik yeni program için başvurular internet üzerinden online olarak başladı.

Alltech ve Uluslararası Atçılık Gazetecileri Birliği 2015 A+ Ödülünün Sahiplerini Duyurdu

The Chronicle of the Horse’dan Molly Bailey fotoğraf kategorisinin kazananı olarak atçılık gazeteciliğinde Alltech A+ Mükemmeliyet Ödülü’nün sahibi oldu. Ödülü kendisine Alltech kurumsal pazarlama müdür Elizabeth Babgy takdim etti.

[İrlanda] – Alltech ve Uluslararası Atçılık Gazetecileri Birliği (IAEJ), Alltech FEI Dünya Atçılık Oyunları™ Normandiya organizasyonu sırasındaki habercilikleri için 2015 Alltech A+ ödüllerini kazananları duyurdu.

A+ Ödülleri, 2010 yılında Alltech tarafından atçılık gazeteciliğinde yaratıcılık, tutku ve mükemmeliyeti ödüllendirmek amacıyla IAEJ işbirliği ile verilmeye başlandı. Bu yılki ödül programının odak noktası Fransa’da yapılan Alltech FEI Dünya Atçılık Oyunları’ydı.

Bizimle İrtibata Geçin.

Alltech Türkiye

Alltech Biotechnology Gıda Tarım Hayvancılık Ürünleri San. Tic. Ltd. Şti.

Ankara Asfaltı No:375 Naldöken, 35050 Bornova, İzmir - Türkiye

Telefon No: (+90) 232 4786280

Faks No: (+90) 232 4786278

E-posta Adresi: Turkey@alltech.com

Vergi Dairesi: Çakabey

İşletme Merkezi: İzmir

Ticaret Sicil No: 106300

Mersis No: 6135553516355272

Kanuni Temsilciler: Ufuk Talay - Erkan Karakütük