Alltech'te geliştirdiğimiz doğal çözümlerle; dünyayı beslemek, sağlıklı hayvanlar yetiştirmek ve çevreyi korumak konusunda üreticilere yardım ediyoruz. Hayvan sağlığı ve beslenmesi alanında otuz yıldan fazla bir süredir yaptığımız araştırma - geliştirme çalışmaları; hayvansal üretim ve yem endüstrisinin gelişimine katkıda bulunan, yenilikçi ve doğal yem katkı maddeleri üretmemizi sağlıyor...doğal olarak!   

Daha fazla bilgi için

Su kullanımı değerlendirmesi süt hayvancılığı maliyetlerini azaltmada fırsat sunuyor

Alltech E-CO2 tarafından geliştirilen ve bağımsız olarak akredite edilen en son değerlendirme aracı Dairy Aqua-print™ ile, çiftliklerdeki su tüketimi ölçülüp  takip edilebilecek ve kayda değer bir tasarruf sağlanabilecek. Çiftliklerdeki birimlerde su kullanımının ölçümlenmesi değerli su kaynaklarının verimli kullanımı konusunda atılacak en önemli adımlardan biridir.

Su kaynakları ve tüketimi, birçok süt çiftliğinde üretim maliyetleri arasında yer almaktadır. Alltech E-CO2 tarafından geliştirilen ve bağımsız bir kuruluş tarafından akredite edilen en son değerlendirme aracı Dairy Aqua-print ile, çiftliklerdeki su tüketimi ölçülüp takip edilebilecek ve kayda değer bir tasarruf sağlanabilecek.

Yeni su ayak izi aracı, mevcut karbon ve üretim maliyetleri ölçüm aracına ek olarak geliştirilmiş olmakla birlikte tek başına ve ayrı bir değerlendirme aracı olarak da kullanılabilecek.

Zirai gazeteciliğin liderleri sektörü ileriye götürecek fırsatları tartışıyor

Alltech Avrupa İletişim Müdürü Tracey Flinter, ödüle layık görülen genç gazetecilerden biri olan Caroline Stocks’a  IFAJ – Alltech : Zirai Endüstrideki Genç Liderler 2016 ödülünü takdim etti.

Dokuz genç, zirai alandaki seçkin bir profesyonel gelişim etkinliğinde yer almak üzere bir araya geldi.

Avrupa Birliği’nde çinko katkısının yeni sınıflandırması: Protein hidrolizatlarının çinko şelatı

Avrupa Komisyonu kısa bir süre önce Avrupa Birliği’ndeki çinko içerikli yem katkılarının onayına dair yeni düzenlemeleri yayımladı. Yeni düzenleme çinko içerikli yem katkılarının 10 yıl boyunca kullanımını onaylıyor ve Avrupa Birliği pazarındaki çinko katkılarının önceki onaylarıyla bağlantılı bazı değişiklikler getiriyor. En dikkat çekici değişiklik çinko şelatı olarak ifade edilen protein hidrolizatlarının çinko şelatı için yepyeni bir sınıflandırmanın tanıtılmış olması.

Şirket Bilgileri

Alltech Türkiye

Alltech Biotechnology Gıda Tarım Hayvancılık Ürünleri San. Tic. Ltd. Şti.

İrtibat: My Plaza Anadolu Caddesi No: 41/1 35530 Bayraklı, İzmir - Türkiye

Merkez: Ankara Asfaltı No:375 Naldöken, 35050 Bornova, İzmir - Türkiye

Telefon No: (+90) 232 4786280

Faks No: (+90) 232 4786278

E-posta Adresi: Turkey@alltech.com

Vergi Dairesi: Çakabey

İşletme Merkezi: İzmir

Ticaret Sicil No: 106300

Mersis No: 6135553516355272

Kanuni Temsilciler: Ufuk Talay - Erkan Karakütük - Güneş Sezer - Özlem Özülker - Hakan Sarıca

KEP Adresi: alltechbio@hs03.kep.tr

 

background image