Alltech'te geliştirdiğimiz doğal çözümlerle; dünyayı beslemek, sağlıklı hayvanlar yetiştirmek ve çevreyi korumak konusunda üreticilere yardım ediyoruz. Hayvan sağlığı ve beslenmesi alanında otuz yıldan fazla bir süredir yaptığımız araştırma - geliştirme çalışmaları; hayvansal üretim ve yem endüstrisinin gelişimine katkıda bulunan, yenilikçi ve doğal yem katkı maddeleri üretmemizi sağlıyor...doğal olarak!   

Daha fazla bilgi için

Bir fikir, bir seçim, bir takım ve sonsuz fırsatlar – ONE: Alltech Fikirler Konferansı

https://youtu.be/tN2YizufkBk

Apple’ın kurucu ortağı Steve Wozniak’tan Ford Motor Company’nin eski başkanı ve yönetim kurulu üyesi Alan Mulally’e, Kentucky Üniversitesi Erkekler Basketbol Takımı’nın koçu John Calipari’den Procter & Gamble’ın bir önceki pazarlama şefi Jim Stengel’a 60 yıldız konuşmacı bu yıl 22-25 Mayıs tarihlerinde ABD Kentucky Lexington’da düzenlenen ONE: Alltech Fikirler Konferansı’ndaydı.

Hayvan yemlerindeki antibiyotiklerle ilgili bilmek istediğimiz ancak daha önce sormaya korktuğumuz 7 soru!

Bu sunum, Kentucky, Lexington, ABD’de 2016 Mayıs ayında düzenlenen, BİR:  Alltech Fikirler Konfernası’nda, Başkan Yardımcısı, İnovasyon ve Kurumsal Müşteri Sorumlusu Aidan Connolly tarafından yapılmıştır.

Bu sunum, Kentucky, Lexington, ABD’de 2016 Mayıs ayında düzenlenen, BİR:  Alltech Fikirler Konfernası’nda, Başkan Yardımcısı, İnovasyon ve Kurumsal Müşteri Sorumlusu Aidan Connolly tarafından yapılmıştır.

Bu gün, antibiyotiklerle ilgili bir akıl karışıklığı söz konusudur. Aşağıdaki soru ve cevaplar antibiyotik kullanımıyla ilgili bazı yanlış anlaşılmaları ve hatalı bilgileri açıklığa kavuşturacak ve bu sorun için alternatif bir çözüm sunacaktır.

Alltech Idea Lab: Tarım, hayvancılık, bilim ve yeniliklerde dünyayı değiştiren fikirlere ulaşın.

Alltech, geçtiğimiz haftalarda 71 ülkeden gelen 3.000’i aşkın katılımcıya, Amerika Birleşik Devletleri, Kentucky, Lexington’da düzenlenen ve dünyayı değiştirebilecek ilham verici fikirlerin tartışıldığı ONE: Alltech Fikirler Konferansı’nda ev sahipliği yaptı.

Şirket Bilgileri

Alltech Türkiye

Alltech Biotechnology Gıda Tarım Hayvancılık Ürünleri San. Tic. Ltd. Şti.

İrtibat: My Plaza Anadolu Caddesi No: 41/1 35530 Bayraklı, İzmir - Türkiye

Merkez: Ankara Asfaltı No:375 Naldöken, 35050 Bornova, İzmir - Türkiye

Telefon No: (+90) 232 4786280

Faks No: (+90) 232 4786278

E-posta Adresi: Turkey@alltech.com

Vergi Dairesi: Çakabey

İşletme Merkezi: İzmir

Ticaret Sicil No: 106300

Mersis No: 6135553516355272

Kanuni Temsilciler: Ufuk Talay - Erkan Karakütük - Güneş Sezer - Özlem Özülker - Hakan Sarıca

KEP Adresi: alltechbio@hs03.kep.tr

 

background image