Alltech'te geliştirdiğimiz doğal çözümlerle; dünyayı beslemek, sağlıklı hayvanlar yetiştirmek ve çevreyi korumak konusunda üreticilere yardım ediyoruz. Hayvan sağlığı ve beslenmesi alanında otuz yıldan fazla bir süredir yaptığımız araştırma - geliştirme çalışmaları; hayvansal üretim ve yem endüstrisinin gelişimine katkıda bulunan, yenilikçi ve doğal yem katkı maddeleri üretmemizi sağlıyor...doğal olarak!   

Daha fazla bilgi için

Ürünlerimizin Potansiyelini Ya Daha Fazla Açığa Çıkarabilseydik?

Alltech Avrupa Merkez Ofisinde Başarılı Bitki Bilimi Semineri

[İrlanda] – Alltech, İrlanda’da bulunan Avrupa merkez ofislerinde yürütülen bitki bilim araştırma programına çok büyük bir yatırım yapacak. Duyuru 40 ilgili katılımcıya bitkisel üretim uygulamaları üzerindeki bilgi birikimlerini arttırma ve Alltech Crop Science’ın şu anda geliştirmekte olduğu araştırmayı ilk elden görme fırsatı sağlayan bitki bilim seminerinde yapıldı.

Zor ve Pahalı Bir Pazarda Proteini Kullanmak

Yem ve çiftlik hayvanı üreticilerinin bildiği gibi, yem fiyatları son dönemlerde oldukça yükseldi. Bu artışın arkasında önemli ekonomik nedenler yatmaktadır. Bu sebeple gelecekte de yem fiyatlarındaki artışların devam edeceği beklenmektedir.

Soya fasülyesi ve kolza küspesi gibi protein kaynaklarının fiyatı %50 oranında artmıştır. Ayrıca vadeli kontratların zor şartlara sahip olması, yem üreticilerini, büyük miktarlarda siparişlerini spot pazardan karşılama yönünde zorlamaktadır.

Alltech FEI Dünya Atçılık Oyunları 2014 Normandiya’da Rekor Rakamlar

Açılış seremonisine sayılı günler kala Alltech FEI Dünya Atçılık Oyunları 2014 Normandiya için son hazırlıklar devam ediyor.

Her 4 yılda bir düzenlenen etkinliğin yedincisi rekor sayıda yarışmacı ve katılımcı ülke ile şu ana kadar gerçekleşen en büyük organizasyon olacak.

İşte Fransa Normandiya’da gerçekleştirilecek organziasyona dair bazı çarpıcı rakamlar...

Dünya çapında 500.000.000 'den fazla televizyon seyircisi

Hem kamusal hem özel finansman ile Oyunlar için şu ana kadar yapılan yatırım 75.600.000 Euro

Bizimle İrtibata Geçin.

Alltech Türkiye

Alltech Biotechnology Gıda Tarım Hayvancılık Ürünleri San. Tic. Ltd. Şti.

Ankara Asfaltı No:375 Naldöken, 35050 Bornova, İzmir - Türkiye

Telefon No: (+90) 232 4786280

Faks No: (+90) 232 4786278

E-posta Adresi: Turkey@alltech.com

Vergi Dairesi: Çakabey

İşletme Merkezi: İzmir

Ticaret Sicil No: 106300

Mersis No: 6135553516355272

Kanuni Temsilciler: Ufuk Talay - Erkan Karakütük