Alltech'te geliştirdiğimiz doğal çözümlerle; dünyayı beslemek, sağlıklı hayvanlar yetiştirmek ve çevreyi korumak konusunda üreticilere yardım ediyoruz. Hayvan sağlığı ve beslenmesi alanında otuz yıldan fazla bir süredir yaptığımız araştırma - geliştirme çalışmaları; hayvansal üretim ve yem endüstrisinin gelişimine katkıda bulunan, yenilikçi ve doğal yem katkı maddeleri üretmemizi sağlıyor...doğal olarak!   

Daha fazla bilgi için

Alltech Rebelation

2015-05-16 - 2015-05-20
Alltech Rebelation

Alltech'in en büyük global etkinliği "Alltech Rebelation" bu yıl 16-20 Mayıs tarihleri arasında Amerika Birleşik Devletleri, Kentucky, Lexington'da gerçekleştirilecek.

2015’in getirdiği bir yenilik çerçevesinde sene içindeki global toplantılar tek bir haftada bir araya getiriliyor. Global Süt ve Besi Forumu, Presidents Club ve Uluslararası Sempozyum'un düzenleneceği "Alltech Rebelation" organizasyonu boyunca her biri ayrı ayrı düzenlenecek spesifik alanlara odaklı 12 sempozyum yanında genel oturumlar da gerçekleştirilecek.

Alltech “Rebelation Week”in Açılışı Colin Powell ile yapılacak

Powell, 18 Mayıs Pazartesi günü açılışı yapılacak Alltech Rebelation Week’te resmi açılış oturumunda uluslararası katılımcılarla liderlik üzerine bilgilerini ve deneyimlerini paylaşacak

[İrlanda] – Milli güvenlik danışmanı, ABD Genelkurmay Başkanı ve ABD’nin 65. Dışişleri Bakanı olmak üzere çeşitli görevlerde ABD başkanlarına hizmet vermiş olan, dört yıldızlı rütbeye sahip orgeneral Colin Powell bir strateji uzmanı, diplomat ve lider. Powell, 18 Mayıs Pazartesi günü Amerika Birleşik Devletleri’nde açılışı yapılacak Alltech “Rebelation Week” organizasyonunun resmi açılış oturumunda uluslararası katılımcılarla liderlik üzerine bilgilerini ve deneyimlerini paylaşacak.

Alltech Yem Araştırması 2014 Yılındaki Global Üretimde Artışı Vurguluyor

[İrlanda] – Dünyanın her yerinde yem üreticileri ürettikleri ürün miktarını arttırarak daha fazla proteine yönelik tüketici taleplerine karşılık verdiler. Alltech tarafından Ocak ayında yayımlanan 2015 Yem Araştırması dünyada toplamda üretilen tahmini 980 milyon metrik ton yemin bir önceki seneye göre yaklaşık yüzde 2’lik bir artışa denk geldiğini gösterdi.

Bizimle İrtibata Geçin.

Alltech Türkiye

Alltech Biotechnology Gıda Tarım Hayvancılık Ürünleri San. Tic. Ltd. Şti.

Ankara Asfaltı No:375 Naldöken, 35050 Bornova, İzmir - Türkiye

Telefon No: (+90) 232 4786280

Faks No: (+90) 232 4786278

E-posta Adresi: Turkey@alltech.com

Vergi Dairesi: Çakabey

İşletme Merkezi: İzmir

Ticaret Sicil No: 106300

Mersis No: 6135553516355272

Kanuni Temsilciler: Ufuk Talay - Erkan Karakütük