Alltech'te geliştirdiğimiz doğal çözümlerle; dünyayı beslemek, sağlıklı hayvanlar yetiştirmek ve çevreyi korumak konusunda üreticilere yardım ediyoruz. Hayvan sağlığı ve beslenmesi alanında otuz yıldan fazla bir süredir yaptığımız araştırma - geliştirme çalışmaları; hayvansal üretim ve yem endüstrisinin gelişimine katkıda bulunan, yenilikçi ve doğal yem katkı maddeleri üretmemizi sağlıyor...doğal olarak!   

Daha fazla bilgi için

2015 Alltech Depo Mikotoksin Analizi: Mikotoksinler, Avrupa’daki ruminant yetiştiricileri için endişe kaynağı haline geldi

[İrlanda] – Mikotoksinler sebep oldukları yüksek maliyetler ve düşük verimlilik sebebiyle çiftliklerde gitgide daha fazla endişe yaratıyor. Depolanan küflerin sürekli artması sebebiyle, Alltech’in 2015 yılı için gerçekleştirdiği depo mikotoksin analizine göre, mikotoksin kontaminasyonu total miks rasyonlar (TMR) için en yüksek riski barındırıyor.

Alltech İçecek Divizyonu Avrupalı iki bira fabrikasını satın alarak büyümeye devam ediyor

Soldan sağa: Alltech içecek divizyonu Avrupa satış müdürü Conor Farrell Alltech İrlanda yönetim direktörü Kevin Tuck ile beraber Cumberland Breweries Ltd.’nin satın alınarak Alltech’in İçecek Divizyonu bünyesine katılmasını kutluyor

[İrlanda] – İçlerinde Kentucky Bourbon Barrel Ale® ve Town Branch® Bourbon’un  da bulunduğu ödüllü biraların üreticisi ve hayvan sağlığı alanında öncü şirket Alltech uluslararası içecek divizyonunu büyütme amacıyla Kuzey İrlanda’da ve İngiltere’de birer kraft bira fabrikasını satın aldı. Alltech’in kurucusu ve başkanı Dr. Pearse Lyons bira fabrikalarını Kuzey İrlandalı merhum iş adamı Lord Ballyedmond ailesinden satın aldı. 

Alltech Norveçli Produs AS ve Produs Aqua AS’ı satın aldı

Norveç’teki yeni alımı duyuran (soldan sağa) Alltech’in başkanı ve kurucusu Dr. Pearse Lyons, Produs’tan Bjarne Ravnøy, Magne Kolstad, Leif Loe, Linda Dvergsdal Hauge ve Alltech Avrupa başkan yardımcısı Patrick Charlton. Produs ve Produs Aqua Alltech’in sırasıyla dokuzuncu ve onuncu satın alımları. Bu gelişme beraberinde Norveç’e sürekli inovatif, müşteriye özel ve kaliteli ürünler, programlar, hizmetler ve çiftlik düzeyinde on-farm danışmanlıkları da getirecek.

[İrlanda] – Global hayvan sağlığı ve beslemesinin lideri Alltech, Norveç’te yaptığı satın alımlarla Avrupa’daki varlığını etkin şekilde genişletiyor. Her ikisi de aile işletmesi olan, Norveç’in akuakültür ve tarım endüstrilerinde engin tecrübeye sahip Produs AS ve Produs Aqua AS şirketleri 8 Temmuz tarihinde Alltech’le satın alım anlaşmasını imzaladı.

Bizimle İrtibata Geçin.

Alltech Türkiye

Alltech Biotechnology Gıda Tarım Hayvancılık Ürünleri San. Tic. Ltd. Şti.

İrtibat: My Plaza Anadolu Caddesi No: 41/1 35530 Bayraklı, İzmir - Türkiye

Merkez: Ankara Asfaltı No:375 Naldöken, 35050 Bornova, İzmir - Türkiye

Telefon No: (+90) 232 4786280

Faks No: (+90) 232 4786278

E-posta Adresi: Turkey@alltech.com

Vergi Dairesi: Çakabey

İşletme Merkezi: İzmir

Ticaret Sicil No: 106300

Mersis No: 6135553516355272

Kanuni Temsilciler: Ufuk Talay - Erkan Karakütük