Alltech'te geliştirdiğimiz doğal çözümlerle; dünyayı beslemek, sağlıklı hayvanlar yetiştirmek ve çevreyi korumak konusunda üreticilere yardım ediyoruz. Hayvan sağlığı ve beslenmesi alanında otuz yıldan fazla bir süredir yaptığımız araştırma - geliştirme çalışmaları; hayvansal üretim ve yem endüstrisinin gelişimine katkıda bulunan, yenilikçi ve doğal yem katkı maddeleri üretmemizi sağlıyor...doğal olarak!   

Daha fazla bilgi için

Süt Endüstrisinin Gelecekteki Liderlerine Sesleniyoruz - Alltech Süt Endüstrisi Kariyer Gelişim Programı’nı (Dairy Career Development Program) Başlatıyor.

Fotoğraf (Soldan-sağa): Araştırma Direktörü Profesör Maurice Boland, Alltech yanında Alltech’in kurucusu ve başkanı Dr. Pearse Lyons, ve Alltech İrlanda Pazarlama Koordinatörü Holly Geraghty

Alltech şirketinin kurucusu ve başkanı olan Dr. Pearse Lyons geçtiğimiz günlerde global hayvan sağlığı ve beslenmesi alanında faaliyet gösteren Alltech için heyecan verici bir fırsat olan  "Alltech Süt Endüstrisi Kariyer Gelişim Programı"nı başlatacaklarını duyurdu. Bu program dünyanın herhangi bir ülkesinden gelen ve süt endüstrisinde uzmanlaşmak isteyen başarılı 5 üniversite mezununa çeşitli fırsatlar sunuyor.

Alltech’in 30. Sempozyumu “Ya Algler Bize Sağlığımızla İlgili Fırsatlar Sunuyor Olsaydı?” Sorusuna Yanıt Arıyor.

Algler yeşil ve yapışkandır. Ancak özellikle ABD’deki Alltech Alg Tesisi’nde üretilen heterotrofik yüksek DHA omega 3 içeren alg çeşidi böyle değil... Bu alg çeşidi beyazımsı, kuru bir toz gibidir ve 18-21 Mayıs 2014 tarihlerinde Lexington, Kentucky, ABD’de yapılacak olan 30. Alltech Uluslararası Sempozyumu’nda potansiyelinin açığa çıkarılmasını beklemektedir.

2014 yılındaki yeni formatıyla Sempozyum’da, Bitki Bilimi, Yaşam Bilimleri, Afrika, İş ve Teknoloji, Modern Tarım ve Alg Fırsatı hakkında “Ya…olsaydı?” şeklindeki sorulara yanıt aranacaktır.

Alltech’in 30. Sempozyumu “Ya Sağlığımızın Anahtarı Elimizde Olsaydı?” Sorusuna Yanıt Arıyor.

Ya rahim içindeki önemli hastalıkları daha fazla ilerlemeden teşhis edebilseydik? Ya hastalıkları önlemek için sağlıklı bir yaşam tarzı, doktorların reçeteye yazdığı zorunlu bir uygulama olsaydı? Ya Alzheimer hastalığı ve yetişkinlikte başlayan diyabet  aynı hastalığın farklı kolları olsaydı? Bunlar ve bunlar gibi yaşamımızı etkileyen diğer sorulara, 18-21 Mayıs 2014 tarihleri arasında, Lexington, Kentucky, ABD’de 30. Alltech Uluslararası Sempozyumu’nda yanıt arayacağız.

Bizimle İrtibata Geçin.

Alltech Türkiye

Alltech Biotechnology Gıda Tarım Hayvancılık Ürünleri San. Tic. Ltd. Şti.

Ankara Asfaltı No:375 Naldöken, 35050 Bornova, İzmir - Türkiye

Telefon No: (+90) 232 4786280

Faks No: (+90) 232 4786278

E-posta Adresi: Turkey@alltech.com

Vergi Dairesi: Çakabey

İşletme Merkezi: İzmir

Ticaret Sicil No: 106300

Mersis No: 6135553516355272

Kanuni Temsilciler: Ufuk Talay - Erkan Karakütük