Alltech'te geliştirdiğimiz doğal çözümlerle; dünyayı beslemek, sağlıklı hayvanlar yetiştirmek ve çevreyi korumak konusunda üreticilere yardım ediyoruz. Hayvan sağlığı ve beslenmesi alanında otuz yıldan fazla bir süredir yaptığımız araştırma - geliştirme çalışmaları; hayvansal üretim ve yem endüstrisinin gelişimine katkıda bulunan, yenilikçi ve doğal yem katkı maddeleri üretmemizi sağlıyor...doğal olarak!   

Daha fazla bilgi için

Agroexpo'da Buluşuyoruz!

2015-02-12 - 2015-02-15
Takviminizi İşaretleyin!

Orion Fuarcılık tarafından organize edilen 10. Uluslararası Tarım, Sera ve Hayvancılık Fuarı ile 6.Uluslararası Hayvancılık Teknolojileri ve Süt Endüstrisi Fuarı bu yıl 12 Şubat Perşembe -15 Şubat Pazar tarihlerinde İzmir Fuar alanında gerçekleştirilecektir. Agroexpo’nun 10.yıl kutlamaları nedeniyle, sürpriz etkinlikler, hayvan güzellik yarışmaları, görsel şovlar, çeşitli seminer ve sempozyumlar düzenlenecektir.

2014 Mahsulü Yüksek Verimin Yanında Başka Neler Getirecek?

[Kentucky] –Uzmanlar verim açısından rekor seviyeler öngörürken büyük hasatlar her zaman sorunsuz bir bitkiden yeme yemden hayvana döngüsünü garanti etmiyor. Alltech 37+ Mikotoksin Analiz Programı tarafından gerçekleştirilen ön veriler tarlalarda gözle görünenden daha fazlasının meydana geleceğini söylüyor.

Alltech Yea-Sacc® ile beraber Bir Kez Daha Hayvan Beslemede Başı Çekiyor.

[İrlanda] – Küresel hayvan sağlığı ve beslenme lideri Alltech neredeyse 35 sene önce lanse ettiği Yea-Sacc® yem katkı maddesi ürünü için birkez daha AB Komisyonu’ndan onay aldı. Komisyonun bir on sene daha ruminant rasyonunda kullanılmak üzere Yea-Sacc’a onay vermesi piyasada eşi görülmeyen bir şekilde ürün sonuçlarının tutarlılığını gösteren ve Alltech tarafından sunulan yeni denemelere dayanıyor. Yea-Sacc ilk olarak Alltech’in kurucusu ve başkanı Dr. Pearse Lyons tarafından geliştirildi. (Saccharomyces cerevisiae).

Bizimle İrtibata Geçin.

Alltech Türkiye

Alltech Biotechnology Gıda Tarım Hayvancılık Ürünleri San. Tic. Ltd. Şti.

Ankara Asfaltı No:375 Naldöken, 35050 Bornova, İzmir - Türkiye

Telefon No: (+90) 232 4786280

Faks No: (+90) 232 4786278

E-posta Adresi: Turkey@alltech.com

Vergi Dairesi: Çakabey

İşletme Merkezi: İzmir

Ticaret Sicil No: 106300

Mersis No: 6135553516355272

Kanuni Temsilciler: Ufuk Talay - Erkan Karakütük