Coppens International kalasöötade tootja nüüd uue nimega Alltech Coppens

Altech Coppens

Kalasöödatootja Coppens International`i rebrand`ing Alltech Coppens'iks langeb kokku ettevõtte 25. tegutsemise aastapäevaga!  

2017. aasta maisisilo - 2018. aasta piimatootmiseks

Maisi kasvupind on aasta-aastalt suurenenud, kuid külma kevade ja juunikuu tõttu on tänavusel aastal olnud maisitaimede areng aeglasem. Õige hoo sai maisikasv sisse alles juulis, kui ilmad, eelkõige ööd, läksid soojemaks. Mõnel pool Eestis tegi maisile liiga juunikuine öökülm, mille tõttu pidurdus kasv koguni paariks nädalaks. Maisil võib stress väljenduda ka liigses võrsumises, samas võib olla see ka sordi eripära, mida oli tänavu näha mitmel maisipõllul. Tänaseks on mais põldudel lopsakas, varajastel sortidel on tõlvikud juba moodustunud, hilistel sortidel moodustumas.

Algas Alltech ONE konverents 2017

Alltech ONE 2017: Disrupt the Disruptors

Järjekorras 33. Alltech`i põllumajandustootjatele suunatud rahvusvaheline konverents, Alltech ONE: Disrupt the Disruptors toob sel korral üle maailma kokku enam kui 4000 inimest. Kolmepäevase konverentsi esimesel päeval astusid üles George Blankenship, endine tegevjuht ettevõtetes Apple Computer, Tesla Motors ja GAP Inc, Dr Pearse Lyons, Alltech`i asutaja ja president ning ka Aidan Connolly, Alltech`i teadusdirektor.

KEENAN söödamiksereid hakkab Eestis müüma Oilseeds Jatiina

KEENAN SÖÖDAMIKSEREID HAKKAB EESTIS MÜÜMA OILSEEDS JATIINA
Alates käesoleva aasta märtsist on maailmas hinnatud Keenan söötmistehnoloogia, söödamikserid ja söötmise korralduse tarkvara saadav ka kõigile Eesti loomakasvatajatele. Vastavalt Keenan esindaja Alltech Eesti OÜ ja OÜ Jatiina vahel sõlmitud
koostöökokkuleppele hakkab Keenan söödamikserite müügiga ja hooldusega Eestis tegelema Oilseeds Jatiina.

Webinar "Manage Your Calves", 8. detsembril 2015

Manage Your Calves, Webinar 08.12.2015

Kutsume osalema seminaril: "Manage your calves! Calf care and nutrition for your herd"

Dr. Anna Catharina Berge, Berge Veterinary Consulting BVBA`st, annab huvilistele seminari parimatest tavadest ja praktilistest lahendustest rakendamiseks põllumajandusettevõttes, et tagada piimakarja maksimaalne tootmispotentsiaal.

Seminar toimub teisipäeval, 8. detsembril 2015, 18:00 – 18:45 EET

Pages

background image