Millega me tegeleme...

 

Aitame põllumajandustootjatel rakendada kaasaegseid innovatiivseid lahendusi looma- ja taimekasvatuses. Meie ühiseks eesmärgiks on toota kvaliteetseid toiduaineid nagu liha ja piim läbi terve looma, samal ajal säästes keskkonda. Oleme tegelenud looma tervise- ja söötmisvaldkonnas enam kui 30 aastat, mille jooksul oleme välja töötanud hulgaliselt uuenduslikke söötmisstrateegiaid ja söödalisandeid mis tõstavad loomade tootlikkust ja farmi kasumlikkust..... loomulikult!

Alltech`i mükotoksiinide laboratoorium pälvis rahvusvahelise akrediteeringu

[DUNBOYNE, Iirimaa.] – Alltech`i mükotoksiinide ohjamise programm 37+ ning Alltech`i Analüütiline Labor pälvisid sel nädalal rahvusvahelise akrediteeringu ISO/IEC 17025:2005.  Akrediteeringu rahvusvaheline stardard tagab Alltech`i labori ja selles teostatavate analüüside ja analüüsimeetodite täpsuse ja andmete tõese ning erapooletu käsitlemise. 

Alltech- läbimõeldud söötmine tõstab piimakarja tasuvust

Tänases majanduskeskkonnas lähtutakse põhimõttest, et optimaalsete kulutustega tuleb saavutada maksimaalne tootlikkus. See filosoofia leiab rakendust ka piimakarjakasvatuses. 

Läbi Soome väikeloomakliinikute Norrasse. Loomaarsti reisikiri 1.

Loomaarst Tiina Toomet ja tema tütar Silvia võtsid ette reisi Euroopasse, lõppsihiks Norras asuv Norkapp. Nendega koos seikleb ka loomaarst Pilleriin Puskar

Kontakt

 

Alltech Estonia
Aretuse 2, Märja,
Tähtvere vald, Tartumaa 61411
Estonia

 

Tel.:   +372 7 493266 
Faks: +372 7 493266