Millega me tegeleme...

 

Aitame põllumajandustootjatel rakendada kaasaegseid innovatiivseid lahendusi looma- ja taimekasvatuses. Meie ühiseks eesmärgiks on toota kvaliteetseid toiduaineid nagu liha ja piim läbi terve looma, samal ajal säästes keskkonda. Oleme tegelenud looma tervise- ja söötmisvaldkonnas enam kui 30 aastat, mille jooksul oleme välja töötanud hulgaliselt uuenduslikke söötmisstrateegiaid ja söödalisandeid mis tõstavad loomade tootlikkust ja farmi kasumlikkust..... loomulikult!

Sööda Kvaliteet Mõjutab Piimakarja Tasuvust!

Piimakarjakasvatuse kulutasuvus ei ole seotud kõigest piimatoodanguga, vaid ka piima kvaliteedi ja kaubalisusega, lehma tervise, viljakuse ja pikaealisusega. Oluline on arvestada tehtavaid kulutusi karja täienduseks, noorkarja kasvatamiseks ning hinnata karjas poeginud mullika tegelikku hinda. 

Loe lähemalt siit

Alltech ostis Norra veise- ja kalakasvatajatele söötmisalaseid lahendusi pakkuvad ettevõtted Produs AS ja Produs Aqua AS

Pildil (vasakult): Dr. Pearse Lyons, Alltech`i asutaja ja president, Bjarne Ravnøy, Magne Kolstad, Leif Loe, Linda Dvergsdal Hauge , Produs ning Patrick Charlton, Alltech Euroopa asepresident.

[DUNBOYNE, Iirimaa] – Ülemaailmne juhtiv loomatervishoiu ettevõte Alltech laieneb jõudsalt ka Euroopas, sedakorda Norra linnadesse Førde ja Bergen. Produs AS ja Produs Aqua AS- pereettevõtted, mis omavad laialdast kogemust Norra põllumajanduses, on alates 8. juulist jõudnud kokkuleppele ühinemislepingu sõlmimises Alltech`iga.

Saagi kvantiteet versus saagi kvaliteet

ÜRO Toidu- ja Põllumajandusorganisatsiooni andmetel on aastaks 2050 rahvastiku arv kasvanud üheksa miljardini. Samal ajal põllumajandusmaa väheneb, misõttu on hakatud üha enam tähelepanu pöörama uutele söödatehnoloogiatele ning nende rakendamisvõimalustele, mis tagaksid kõrge toodangu.

Kontakt

 

Alltech Estonia
Aretuse 2, Märja,
Tähtvere vald, Tartumaa 61411
Estonia

 

Tel.:   +372 7 493266 
Faks: +372 7 493266 

 

 

background image