Millega me tegeleme...

 

Aitame põllumajandustootjatel rakendada kaasaegseid innovatiivseid lahendusi looma- ja taimekasvatuses. Meie ühiseks eesmärgiks on toota kvaliteetseid toiduaineid nagu liha ja piim läbi terve looma, samal ajal säästes keskkonda. Oleme tegelenud looma tervise- ja söötmisvaldkonnas enam kui 30 aastat, mille jooksul oleme välja töötanud hulgaliselt uuenduslikke söötmisstrateegiaid ja söödalisandeid mis tõstavad loomade tootlikkust ja farmi kasumlikkust..... loomulikult!

Praktiline maisipäev Tartu Agros

Alltech korraldas 14. augustil Tartu Agros praktilise maisiteemalise õppepäeva. Käsitleti teemasid maisi kasvatamise-, väetamise-, sileerimise- ja söötmise alal. Maisipäeva külalislektoriks oli nõustaja Dave Davies Inglismaalt.

Kuumastress piimalehmal

Loomapidajad ja loomad on praegu silmitsi suure väljakutsega – kuumastressiga. Kuumad suveilmad temperatuuridel >30oC on püsinud juba üle nädala. Sarnaseid kõrgeid õhutemperatuure lubab ka järgnevateks nädalateks. Loe lähemalt siit

 

 

Mineraalide sisaldus Eesti hobuste põhisöötades

Eesti hobuste põhisöötades

Eestis baseerub hobuste söötmine sageli endiselt eeldusel, et koresööt (hein ja silo) ja mõõdukad teraviljakogused on sporthobuse jaoks täiesti piisav. Kas heinast saadavate toitainete hulk on aga tõesti piisav?

Vajuta siia

Kontakt

 

Alltech Estonia
Aretuse 2, Märja,
Tähtvere vald, Tartumaa 61411
Estonia

 

Tel.:   +372 7 493266 
Faks: +372 7 493266