Millega me tegeleme...

 

Aitame põllumajandustootjatel rakendada kaasaegseid innovatiivseid lahendusi looma- ja taimekasvatuses. Meie ühiseks eesmärgiks on toota kvaliteetseid toiduaineid nagu liha ja piim läbi terve looma, samal ajal säästes keskkonda. Oleme tegelenud looma tervise- ja söötmisvaldkonnas enam kui 30 aastat, mille jooksul oleme välja töötanud hulgaliselt uuenduslikke söötmisstrateegiaid ja söödalisandeid mis tõstavad loomade tootlikkust ja farmi kasumlikkust..... loomulikult!

Alltech ONE Ideas Conference 22-25.05.2016, Lexington, Kentucky, USA

Tänane maailm on pidevas muutumises. 

Meil on igapäevaselt ligipääs teabehulgale, mis meie vanavanemad omandasid aastatega. Me võime ühendada end maailmaga vaid ühe nupuvajutusega,
kuid kas me kasutame loodud ühendusi et luua midagi uuenduslikku? Et väärtustada oma elukutset,  ettevõtet, oma maailma?  Või seisame paigal, sest meil on liiga palju informatsiooni?
 

Webinar, Manage Your Calves

2015-12-08

Kutsume osalema seminaril: "Manage your calves! Calf care and nutrition for your herd"

Dr. Anna Catharina Berge, Berge Veterinary Consulting BVBA`st, annab huvilistele seminari parimatest tavadest ja praktilistest lahendustest rakendamiseks põllumajandusettevõttes, et tagada piimakarja maksimaalne tootmispotentsiaal.

Seminar toimub teisipäeval, 8. detsembril 2015, 18:00 – 18:45 EET

Kontakt

 

Alltech Estonia
Aretuse 2, Märja,
Tähtvere vald, Tartumaa 61411
Estonia

 

Tel.:   +372 7 493266 
Faks: +372 7 493266 

 

 

background image