Řešení pro rostlinnou výrobu

Alltech® Crop Science poskytuje přírodní řešení problémů v agronomii a zahradnictví, s nimiž se potýkají pěstitelé na celém světě.  

 

Úskalí v pěstování rostlin:

Půda/ SOIL-SET AID

Výkonnost/ IMPRO-GRAIN a IMPRO-SET

 

Revitalizace půdy

Rostlinnou výrobu ovlivňuje mnoho faktorů, ale základem pro plné využití genetického potenciálu plodin je zdravé půdní prostředí. Alltech Crop Science řešení pro půdu – výsledek progresivních výzkumů v oblasti specifických bakteriálních metabolitů a enzymatických sloučenin – pomáhají rostlinám vytvořit si silný základ. Při nadměrném používání chemikálií a zvyšujících se nárocích na zdravotní stav půdy a dostupnost živin, je prvořadým úkolem využívat nová přírodní řešení, která pomohou revitalizovat půdu a doplnit živiny. Kompletní škála zahrnuje aktivátory půdy, mikrobiální inokulanty a hnojiva. Zdravá půda je základní podmínkou zdravých rostlin a tato technologie podporuje rozvoj prospěšných půdních mikroorganismů, které pomáhají rozkládat rostlinné zbytky, zvyšují dostupnost živin a podporují růst kořenů.

 

Zvyšování výnosů; zlepšení kvality porostu a rostlin

V době nejistých a neustále se měnících podmínek životního prostředí může mít aplikace katalyzátoru růstu v ten správný čas obrovský význam. Alltech výkonnostní řada, která zahrnuje aktivátory rostlin a hnojiva, podporuje díky svému složení robustní růst rostlin a zvyšuje produkční potenciál plodin v různých oblastech světa. Tyto unikátní technologie jsou výsledkem nejnovějších poznatků ze studia metabolismu rostlin a  usměrňují přirozené metabolické procesy a poskytují adekvatní dostupnost mikroprvků. Výsledkem jsou zdravější rostliny, které se dokáží lépe vyrovnat se stresem ze životního prostředí a mají lepší parametry kvality, jako je obsah cukrů (% BRIX), velikost a barva, což zlepšuje uplatnění úrody na trhu.

 

Chcete-li znát podrobnější informace o tom, jak řešení Alltech mohou pomoci, zašlete prosím email na adresu mhulik@alltech.com 

 

Kontaktní údaje

 

Alltechnology C.Z. s.r.o
Pod Klaudiánkou 1065/12
Praha 4 - Podolí, 14700

Tel.: +420 244 462 344​

 

Rádi o vás uslyšíme...

background image