Spojení společností Alltech a Keenan

Tento příběh je o spojení dvou velikých globálně smýšlejících irských společností.

Společnost Alltech® se stala vlastníkem společnosti KEENAN® v dubnu 2016. U příležitosti oznámení akvizice zakladatel a výkonný ředitel Dr. Pearse Lyons uvedl, že „vědecké prvenství společnosti Alltech ve spojení s výrobní silou a technologickým know-how společnosti KEENAN představuje vítěznou kombinaci pro přímé zajištění větší efektivity a ziskovosti farem našich zákazníků“.

O společnosti KEENAN

Test Alltech 37+® nyní dokáže identifikovat pět nových mykotoxinů

Alltech® Mycotoxin Management tým teď umí vyšetřovat vzorky krmiv na více než 40 různých mykotoxinů.

Mykotoxiny ohrožují zdraví zvířat a ziskovost chovu, proto je odhalení a řešení těchto skrytých problémů pro chovatele velice důležité. Alltech je světovou jedničkou v řešení otázky mykotoxinů a nyní nabízí analýzu více než 40 různých mykotoxinů ve vzorcích krmiv pro zvířata. Díky novým analytickým metodám Alltech nejenže dokáže zjistit nové mykotoxiny, ale také zkoumá, jak ovlivňují užitkovost a zdraví zvířat.

Studujete v oblasti zemědělství a soutěžíte rádi?

Alltech Young Scientist (AYS) je největší světová soutěž se zemědělskou tématikou. Přináší příležitost studentům po celém světě vyjádřit své myšlenky, názory a odprezentovat své práce a výzkumy a vyhrát skvělé finanční ceny.

JAK SE ZÚČASTNIT?

Krok 1: Získat nominaci od svého profesora

Krok 2: Registrace a odeslání formuláře (online)

Krok 3: Odeslat svou práci (online)

Nová likérka v Dublinu

Uběhly téměř čtyři roky od okamžiku, kdy Deirdre a Pearse Lyonsovi začali s rekonstrukcí kostela Sv. Jakuba. A konečně se v červenci dočkali slavnostního přestřihnutí pásky a otevření Likérky Pearse Lyonse U Sv. Jakuba. Pro veřejnost byla likérka otevřena na začátku září. Kostel a ulice v jeho okolí se od koupě jeho budovy v roce 2013 podstatně změnily. Předtím tu byla prodejna lustrů, která necitlivě rozdělila 156 let starou historickou budovu vestavěným mezipatrem. Pak čtyři roky, po které trval irský ekonomický krach, byla budova kostela prázdná.

Jak se vypořádat s mastitidami

Mastitis je považována za jedno z nejnákladnějších onemocnění mléčného skotu, proto je pro chovatele velmi palčivým tématem. Je jedním ze tří nejčastějších důvodů vyřazování krav ze stáda. Ke vzniku mastitid a vysokých počtů somatických buněk (PSB) přispívá mnoho různých faktorů, od vlivů prostředí, přes postup při dojení, po oslabení imunitního systému. Bohužel neexistuje žádné řešení mávnutím kouzelného proutku, které by zabránilo problémům s mastitidou v chovu dojnic.

Pages

background image