Alltech sponzoroval Zemědělce roku 2017

2017-11-10

Společnost Alltechnology se i v letošním roce stala jedním z hlavních sponzorů prestižní akce Zemědělec roku 2017. Hlavním kritériem pro vítězství v této soutěži byly ekonomické ukazatele firem a vítězové byly vyhlášeni v Národním domě na Vinohradech ve středu 8. listopadu. Nejlepším chovatelem roku se stalo družstvo Valašské ZOD, kterému předal statisícový šek jednatel společnosti Alltechnology, Ing. Michal Hulík. Nejlepší pěstitelskou společností se pak stala firma Noragros a ve smíšené výrobě vyhrál loňský vítěz – Zemědělská společnost Komorno.

 

 

Chovatelský den PRIM Chomutice

2017-09-08

Alltech se se svým stánkem zúčastnil v areálu ve Třtěnicích již 23. ročníku chovatelské akce Prim Chomutice, memoriálu Ing. Ladislava Hátle. Hlavní součástí akce bylo vyhodnocení plemenic ve třech kategoriích a po vyhlášení vítězek jednotlivých kategorií následovala volba šampiónky, kterou se stala shodou okolností zároveň nejstarší kráva výstavy. I letos se počasí velmi vydařilo a účast byla bohatá.

Alltech na výstavě Naše Pole 2017

2017-06-19

Ve dnech 13. a 14. června 2017 se již tradičně v Nabočanech u Chrudimi uskutečnila celostátní přehlídka odrůd zemědělských plodin, ochrany a výživy rostlin a zemědělské techniky.

Alltech C.Z. se výstavy zúčastnil napodruhé se svým stánkem a pokusnými políčky, tentokráte s vojtěškou a pšenicí ošetřenými našimi přípravky Alltech Crop Science. Nechyběl ani oblíbený maskot – „pan kukuřice“. Pro lepší představu si prohlédněte fotografie v naší galerii.

Alltech poprvé v Roprachticích

2017-05-31

Na konci května se konal Chovatelský den v Roprachticích, kterého jsme se letos poprvé účastnili za společnost Alltech. I navzdory nevypočitatelnému počasí se výstava vydařila a dostavilo se velké množství zájemců a účastníků. Součástí výstavy bylo předvádění dojnic, bonitace a hodnocení i ukázky zemědělské techniky.

Sympozium Alltech - buďte jeho součástí!

2017-03-10

Jeden nápad, od jediného člověka, může změnit současný stav a vytvořit příležitost - nebo výzvu - pro mnoho lidí.

Konference ONE: Alltech Ideas Conference (ONE17) inspiruje zemědělce, farmáře, výrobce, dodavatele a vlivné osobnosti v každé oblasti zemědělství.ONE17 se bude konat 21.-24.května v Lexingtonu, Kentucky, a slibuje, že bude zážitkem plným  nápadů, inovací a řešení pro zemědělský průmysl. Každoroční mezinárodní konference, nyní  její 34.ročník, přitáhne přes 3000 účastníků z více než 70 zemí.

Pages

background image