Chovatelský den v Syřenově

2018-06-26

Alltech se letos zúčastnil také Chovatelského dne v Syřenově dne 22.6. Počasí nám tentokráte moc nepřálo a silný vítr poškodil náš stan takovým způsobem, že bylo třeba najít náhradu.

Nakonec se nám na poslední chvíli podařilo sehnat náhradní stan a upravit ho tak, abychom abychom se mohli na výstavě prezentovat. Počasí se nakonec umoudřilo a i přes počáteční komplikace byla výstava velmi úspěšná.

Děkujeme za návštěvu!

2018-04-18

Děkujeme, že jste navštívili náš stánek na letošní brněnské výstavě TECHAGRO! Novinkou bylo představení nové řady krmných vozů Keenan, jehož představitele jsme měli fyzicky přímo na výstavě. Pro inspiraci si prohlédněte momentky z akce v naší fotogalerii.

TECHAGRO 2018

2018-04-03

Srdečně Vás zveme ve dnech 8.-12.4.2018 do Brna na výstaviště na návštěvu našeho stánku č.35 v pavilonu C v rámci výstavy TECHAGRO 2018. Představíme Vám aktuální novinky v rostlinné výživě, výsledky a zkušenosti s používáním našich přípravků Alltech Crop Science na českých farmách. Zároveň poprvé na výstavě odprezentujeme také naše míchací krmné vozy Keenan s pokrokovou technologií MechFiber, díky kterým vyrobíte rovnoměrně a pečlivě promíchanou a nadýchanou TMR pro vaše zvířata.

Kariérní den Mendelu

2018-03-16

Alltech C.Z. se opětovně představil studentům Mendelovy univerzity  v rámci Kariérního dne MENDELU. Letošní ročník měl hojnou návštěvnost, zúčastňovali se ho zejména studenti čtvrtých a pátých ročníků příslušných oborů, kteří měli velký zájem o informace a možnou spolupráci do budoucna. Pro inspiraci si prohlédněte fotografie v galerii.

Seminář v Troubelicích

2018-03-05

Již po několikáté se společnost Alltech stala partnerem oblíbeného semináře v Troubelicích, tentokráte na téma: „ Nová technologie ve sklizni silážní kukuřice a v pěstování plodin“. Témata byla zaměřena zejména na nové technologie, přípravu objemných krmiv či ochranu a hnojení plodin, se zaměřením na postřehy z praxe. Novinkou zde byla  i představená řada krmných vozů značky Keenan, které se díky své inovativní technologii MechFiber stávají nepostradatelnou součástí pro efektivní práci na farmách. Mezi řečníky se objevili Ing. Václav Jambor, CSc. nebo Ing.

Pages

background image