Chovatelský den PRIM Chomutice

2017-09-08

Alltech se se svým stánkem zúčastnil v areálu ve Třtěnicích již 23. ročníku chovatelské akce Prim Chomutice, memoriálu Ing. Ladislava Hátle. Hlavní součástí akce bylo vyhodnocení plemenic ve třech kategoriích a po vyhlášení vítězek jednotlivých kategorií následovala volba šampiónky, kterou se stala shodou okolností zároveň nejstarší kráva výstavy. I letos se počasí velmi vydařilo a účast byla bohatá.

Alltech na výstavě Naše Pole 2017

2017-06-19

Ve dnech 13. a 14. června 2017 se již tradičně v Nabočanech u Chrudimi uskutečnila celostátní přehlídka odrůd zemědělských plodin, ochrany a výživy rostlin a zemědělské techniky.

Alltech C.Z. se výstavy zúčastnil napodruhé se svým stánkem a pokusnými políčky, tentokráte s vojtěškou a pšenicí ošetřenými našimi přípravky Alltech Crop Science. Nechyběl ani oblíbený maskot – „pan kukuřice“. Pro lepší představu si prohlédněte fotografie v naší galerii.

Alltech poprvé v Roprachticích

2017-05-31

Na konci května se konal Chovatelský den v Roprachticích, kterého jsme se letos poprvé účastnili za společnost Alltech. I navzdory nevypočitatelnému počasí se výstava vydařila a dostavilo se velké množství zájemců a účastníků. Součástí výstavy bylo předvádění dojnic, bonitace a hodnocení i ukázky zemědělské techniky.

Sympozium Alltech - buďte jeho součástí!

2017-03-10

Jeden nápad, od jediného člověka, může změnit současný stav a vytvořit příležitost - nebo výzvu - pro mnoho lidí.

Konference ONE: Alltech Ideas Conference (ONE17) inspiruje zemědělce, farmáře, výrobce, dodavatele a vlivné osobnosti v každé oblasti zemědělství.ONE17 se bude konat 21.-24.května v Lexingtonu, Kentucky, a slibuje, že bude zážitkem plným  nápadů, inovací a řešení pro zemědělský průmysl. Každoroční mezinárodní konference, nyní  její 34.ročník, přitáhne přes 3000 účastníků z více než 70 zemí.

Sympozium Alltech - DISRUPT THE DISRUPTORS

2017-01-30

Svět se rychle mění, inovuje a roste. Nahlížíme do budoucnosti, ale budoucnost již teď mění svět kolem nás. Auta se řídí sami, na dovolenou můžeme létat až do vesmíru a počítače umí fungovat i bez zásahu člověka. Jak můžeme v takovém prostředí najít způsob, jak své podnikání udržet stabilní a zároveň ho posouvat dále a neustále zlepšovat produkty a služby?

Pages

background image